Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Cetelem pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Cetelem pôžička

Cetelem pôžička je výraz, pod ktorým rozumieme pôžičku od nebankovej spoločnosti Cetelem Slovensko, a.s. Spoločnosť Cetelem ponúka okrem pôžičiek i možnosť nákupu na splátky a kreditné karty. O pôžičky možno požiadať prostredníctvom online formuláru.

Varianty Cetelem pôžičky

  • S bezúčelovou pôžičkou na čokoľvek môžete získať maximálnu výšku úveru 17 000 €. Splatnosť Cetelem pôžičky na čokoľvek je až 10 rokov. Pôžička ponúka možnosť pripoistenia a tak sa klient nemusí obávať v prípade straty zamestnania, úrazu či smrti. Vybavenie pôžičky je expresné a bez poplatkov. Úroková sadzba je od 11 do 17 % a RPMN v rozmedzi od 12 do 18 %.
  • Pôžička na splatenie úverov je vhodná pre klientov, ktorí chcú skonsolidovať svoje úvery a pôžičky a namiesto niekoľkých splátok splácať len jednu. Úver sa udeľuje v maximálnej výške 17 000€ so splatnosťou do 10 rokov. Pôžička na splatenie úverov nevyžaduje ručenie nehnuteľnosťou a je vybavovaná bez poplatkov. Úroková sadzba je 20 % a RPMN cca 21 %.
  • Ďalším variantom, ktorý ponúka spoločnosť Cetelem, je pôžička na rekonštrukciu a bývanie. Využiť ju možno pri výstavbe, modernizácií či rekonštrukcií domu, bytu, záhrady. Maximálna výška úveru je až 34 000 €, splácať ho možno 10 rokov. Aj tento typ pôžičky je vybavovaný bezplatne, veľmi rýchlo a bez akontácie, navyše nie je potrebné ručenie nehnuteľnosťou. Úroková miera sa pohybujje od 7,6 do 13, 4 %, RPMN od 8 do 14, 24 %.
  • Pôžička na nové (resp. ojazdené auto) je určená tým klientom, ktorí túžia po kúpe auta, motorky alebo štvorkolky. Úver v maximálnej hodnote 34 000 € možno splácať 7 rokov. Cetelem pôžička na auto nevyžaduje ručenie, je vybavovaná rýchlo, bez poplatkov a akontácie. Úroky sa pohybujú v rozmedzí od 7,6 % do 12,5 %, výška RPMN od 8 do 13%

Informácie o možnostiach Cetelem pôžičky si môžete preštudovať i na webovej stránke spoločnosti.

Pôžičková inzercia na tému Cetelem pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Cetelem pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X