Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Dostupná pôžička v Poštovej banke

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na pošte

Dostupná pôžička v Poštovej banke je určená klientom vo veku od 18 rokov, ktorí sú zamestnaní viac ako 3 mesiace a majú trvalý pobyt na Slovensku. Požiadať o ňu môžu aj dôchodcovia do 70 rokov, ktorí poberajú starobný alebo výsluhový dôchodok a invalidní dôchodcovia od 35 do 70 rokov.

Získať dostupnú pôžičku možno na pobočke PB na počkanie, alebo vyžiadaním obálky, obsahujúcej všetky potrebné formuláre na jej získanie.

Poštová banka Dostupná pôžička – výhody

 • bez potvrdenia o príjme a bez ručiteľa
 • výška splátky je voliteľná
 • bez poplatkov
 • možnosť odkladu splácania pri finančných problémoch
 • možnosť poistenia proti neschopnosti splácania úveru
 • úver vo výške 400 € do 3 500 € so splatnosťou 20 až 70 mesiacov
 • mesačná splátka už od 13€

Doklady

Poštová banka Dostupná pôžička vyžaduje doloženie týchto dokladov:

 • občiansky preukaz
 • dôchodcovia aj rozhodnutie o priznaní starobného alebo výsluhového dôchodku
 • doklad preukazujúci trvalý pobyt znejúci aj na meno manžela/ky alebo rodiča (SIPO, faktúra za elektrinu, plyn, telefón, výpis z bankového účtu alebo výpis z úverovej karty) nie starší ako 3 mesiace
 • pri výplate prevodom na účet v inej banke – výpis z tohto bankového účtu znejúceho na meno klienta nie starší ako 3 mesiace
Ďalšie informácie o Dostupnej pôžičke PB získate aj na telefónnom čísle 0850 211 211.

Pôžičková inzercia na tému Dostupná pôžička v Poštovej banke. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Dostupná pôžička v Poštovej banke sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžička na pošte

 1. Dostupná pôžička alebo pôžička na čokoľvek komentoval:

  Dobrý den, chcem sa opýtať za syna , ktorý by chcel pôžičku, aké sú tam podmienky. Je zamestnaný 6 mesiacov, je slobodný,bezdetný, príjem má 340 eur, pracovný pomer na dobu určitú do 19.9.2012. Musí mať pracovný pomer na dobu neurčitú aby získal úver-.Chcel by 2500 -3000eur. ďakujem Gonzálesová

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X