Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička na bývanie od Poštovej banky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na bývanie

Poštová banka Pôžička na bývanie z kategórie Osobné financie je určená na modernizáciu domu alebo bytu. Použiť ju však možno i na iný účel.

Požiadať o ňu môžu osoby od 18 do 62 rokov, zamestnané dlhšie ako 6 mesiacom, s trvalým pobytom v SR. Žiadosť môžu podať i dôchodcom so starobným alebo výsluhovým dôchodkom do 62 rokov a invalidní dôchodcovia vo veku od 35  do 62 rokov.

Pôžička na bývanie od Poštovej banky nevyžaduje dokonca ani zložité dokladovanie. Postačí vám občiansky preukazjeden doklad s adresou nehnuteľnosti uvedenou v zmluve (faktúra za elektrinu, plyn, telefón, SIPO…). Poštová banka pôžička na bývanie je k dispozícií v každej pobočke PB a na každej slovenskej pošte.

Pôžička na bývanie od Poštovej banky – výhody

  • výška úveru sa pohybuje od 3 500 € do 20 000 €
  • splatnosť 3 až 10 rokov
  • bez založenia nehnuteľnosti
  • bez ručiteľa
  • bez dokladovania účelu
Informácie o produkte získate i na telefónnom čísle 0850 211 211.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na bývanie od Poštovej banky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na bývanie od Poštovej banky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X