Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička na čokoľvek od Poštovej banky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na čokoľvek

Pôžička na čokoľvek od Poštovej banky je bankový úver, umožňujúci získať peniaze aj na počkanie.

Klient jednoducho navštívi pobočku Poštovej banky a tam vybaví všetky potrebné náležitosti s pracovníkom. Ak mu tento spôsob nevyhovuje, pôžička na čokoľvek od Poštovej banky sa dá vybaviť i alternatívnym spôsobom – klient dostane obálku s podkladmi a pôžičku si vybaví v podstate sám.

Hodnota úveru sa pohybuje od 400€ do 3500€. Poštová banka Pôžička na čokoľvek je bezúčelová, to znamená, že peniaze môžete využiť naozaj na všetko a nepotrebujete dokladovať účel využitia. Splácať ju môžete 20 až 70 mesiacov, minimálna mesačná splátka činí 13€. Pôžička nevyžaduje ručiteľa ani dokladovanie príjmu (platí len u klientov, ktorí majú osobný účet v PB).

Dostupnú pôžičku môžu získať zamestnané osoby, staršie ako 18 rokov. Musia ale spĺňať 2 podmienky: byť zamestnaní viac ako 3 mesiace a mať trvalý pobyt v SR. Pôžička na čokoľvek od Poštovej banky je určená i pre dôchodcov, poberajúcich starobný alebo výsluhový dôchodok a invalidných dôchodcov vo veku 35 – 70 rokov.

Na infolinke 0850 211 211 získate informácie o pôžičke na čokoľvek. Môžete si na nej dohodnúť i stretnutie v najbližšej pobočke. Poštová banka Pôžička na čokoľvek je tu i pre vás.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na čokoľvek od Poštovej banky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na čokoľvek od Poštovej banky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.