Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička online od Poštovej banky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička online

Ak potrebujete pôžičku, môžete o ňu požiadať i v Poštovej banke. O tom, že je naozaj dostupná kdekoľvek svedčí i fakt, že ju vybavíte nielen v pobočkách Poštovej banky ale i na každej slovenskej pošte. Táto možnosť je klientom zaručená vďaka dlhoročnej spolupráci týchto dvoch inštitúcií.

Pôžička online od Poštovej banky je výraz, ktorý nemožno pripísať žiadnemu z produktov osobných či firemných financií Poštovej banky. Poštová banka totiž neponúka možnosť podania žiadosti online. Ak potrebujete vybaviť úver, je potrebné, aby ste tak urobili na obchodnom mieste banky.

Možnosťou, ktorá sa však rýchlosťou a dostupnosťou približuje k Poštová banka pôžička online, je SMS pôžička. Tá je výhodná pre klientov, ktorí potrebujú súrne niečo kúpiť alebo vyplatiť a pod. Požiadať o ňu možno jednoduchou SMS správou z domova či akéhokoľvek iného miesta, ktorú treba poslať na telefónne číslo 0910 511 511 . Čoskoro je klient kontaktovaný pracovníkom banky, ktorý overí údaje (krstné meno a priezvisko, ulica, číslo, obec, PSČ, číslo OP, rodné číslo, číslo účtu na čerpanie úveru/banka, výška pôžičky, o ktorú žiadate). Informácia o schválení alebo zamietnutí požiadavky prichádza taktiež formou SMS, ak je kladná a klient ju  akceptuje, stačí ak odošle ďalšiu SMS s textom „SUHLASIM“ a peniaze mu budú do 3 dní pripísané na účet.

Výška SMS pôžičky sa pohybuje od 36€ do 190€.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička online od Poštovej banky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička online od Poštovej banky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X