Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

SLSP pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: SLSP pôžička

S výhodnou ponukou v bankovom sektore prichádza Slovenská Sporiteľňa. Spotrebný úver na Čokoľvek  umožňuje získať fyzickým osobám od 18 do 65 rokov úver od 700€ až do 24 000€. To všetko bez ručiteľa či blankozmenky s fixnou úrokovou sadzbou počas celej doby splácania SLSP pôžičky. Pôžička navyše nevyžaduje dokladovanie účelu a je ju teda možné použiť skutočne na čokoľvek od kúpy auta, nábytku, elektroniky až po financovanie nákladov, spojených s bývaním. SLSP pôžička na čokoľvek je splatná od 12 do 120 mesiacov.

Slovenská sporiteľňa ponúka obdobný produkt i pre študentov. Spotrebný úver na Čokoľvek pre vysokoškolákov do maximálnej výšky až 8500€. Úver je určený študentom denného štúdia vo veku od 18 do 26 rokov s trvalým pobytom na území SR. Vysokoškoláci tento úver musia splácať spolu s ďalšou osobou s pravidelným príjmom.

Okrem spotrebných úverov ponúka Slovenská sporiteľňa i Úvery na bývanie. Tieto sú určené na kúpu či rekonštrukciu bývania alebo dokonca vyplatenie hypotéky v inej banke.

SLSP pôžičky môžu mať formu povoleného prečerpania účtu alebo kreditnej karty. Sú to produkty, výhodné najmä v neočakávanej situácií, pretože poskytujú klientovi možnosť získania peňazí priamo z účtu za pár minút.

Bližšie informácie o konkrétnych typoch úverov, kreditných kartách a podmienkach ich získania, Vám poskytnú v každej pobočke SLSP na Slovensku. Informácie klient nájde i na webe banky www.slsp.sk.

Pôžičková inzercia na tému SLSP pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému SLSP pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému SLSP pôžička

  1. jan darmo komentoval:

    dobry den volam sa jan darmo ,bybral som u vas pozicku,,ale teraz som u intrum justicii,,ale intrum justicia povedal ze da naspet u vas slsp-ni,,,chcel bysom vas poprosit nemozem neako splacat sto eur viem kazdy mesiac lebo som na socialke nepracujem,,prosim vas pekne pomozte mi,,,dakujem za odpoved surne cakam,lebo uz do konca maja budem u intrum justicie,dakujem kontakt 0919211041 surneeee

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X