Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Tatrabanka pôžička

O pôžičke - informácie

Všetko o: Tatra banka

Tatra Banka je názov prvej súkromnej banky po roku 1989, ktorá začala svoju činnosť v roku 1990. V súčasnosti má 154 obchodných miest a približne 3400 zamestnancov.

Tatra Banka sa okrem služieb, určených individuálnym klientom, zameriava i na malých podnikateľov, stredné a veľké firmy a privátnu skupinu klientov.

Záujemci o Tatra banka pôžičky si môžu vybrať z niekoľkých produktov. Zaradiť ich možno do 3 kategórií:

  • kreditné karty
  • bezúčelové úvery
  • hypotekárne úvery

Tatra banka pôžička prostredníctvom kreditnej karty je rýchla a k dispozícií každému, kto vlastní jednu z TB kreditiek. Vlastniť kreditnú kartu predstavuje formu zábezpeky, ktorá je trvalo k dispozícií na osobnom účte klienta. Podrobný opis 5 variantov kreditných kariet od Tatra Banky si môžete prečítať v našom príspevku tu.

Ak potrebujete získať Tatrabanka pôžičky, no nemôžte či nechcete dokladovať účel využitia finančných prostriedkov, môžete využiť bezúčelový úver. Tatra Banka ponúka hneď 2 varianty – Bezúčelový úverTB Classic a Bezúčelový úverTB Garant.

Tatra banka ponúka i 5 variantov hypoték:

  • Hypotéka TB
  • Hypotéka TB so štátnym príspevkom pre mladých
  • Hypotéka TB bez dokladovania príjmu
  • Americká hypotéka TB
  • Americká hypotéka TB bez dokladovania príjmu
Tatrabanka pôžička vo forme hypotéky umožňuje klientom čerpať úver vo výške až 100% hodnoty nehnuteľnosti. Predčasné splatenie úveru je bez poplatku. Ak ste klientom TB viac ako 12 mesiacov a mzda Vám prichádza na tento účet, pri vybavovaní úveru nepotrebujete dokladovať príjem, čo je pre klientov veľmi výhodné. Výška úroku je garantovaná od 4,05% p.a.
Ak potrebujete hypotéku, no nechcete alebo nemôžete dokladovať účel, môžete zažiadať o udelenie americkej hypotéky.

Pôžičková inzercia na tému Tatrabanka pôžička. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Tatrabanka pôžička sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X