Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

VUB pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: VUB pôžička

VUB pôžička je heslo, ktoré zastrešuje kompletnú ponuku úverových služieb a všeobecne pôžičky od VUB – Všeobecnej Úverovej Banky.

VUB pôžička môže mať formu kreditnej karty, umožňujúcej získať hotovosť rýchlo a bez vybavovania formalít. Pre získanie vyšších obnosov peňazí je tu bezúčelová flexipôžička alebo flexipôžička určená na kúpu auta, bytu či financovanie štúdia na vysokej škole. Účelová a bezúčelová flexihypotéka je určená na zabezpečenie, rozvoj, rekonštrukciu či modernizáciu bývania. Napokon, ako ochrana pred nepredvídanými situáciami, je tu možnosť využitia VUB pôžičky flexidebet, s ktorým budete mať stálu finančnú rezervu priamo na osobnom účte. Využiť môžete i produkt s názvom hypopôžičky – spotrebiteľské úvery zabezpečené nehnuteľnosťou.

Viac informácií na tému VUB banka pôžičky možno získať na www.vub.sk

Pôžičková inzercia na tému VUB pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému VUB pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X