Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou

O pôžičke - informácie

Všetko o: Bez ručenia nehnuteľnosťou

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú veľmi špecifickým typom úveru. Získať takúto pôžičku v banke je v podstate nemožné, pretože ide o veľmi rizikový úver. Ak ste sa dostali do situácie, v ktorej súrne potrebujete finančnú hotovosť, no nie ste schopný preukázať pravidelný príjem a navyše nemáte k dispozicií nehnuteľnosť ani hnuteľný majetok, jediným riešením je nebanková pôžička.

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú ale vysokým rizikom i pre nebankové spoločnosti, ktoré si potrebujú dostatočne overiť schopnosť klienta splácať svoje podlžnosti. Ak nedokážete ručiť majetkom, budete potrebovať zabezpečiť ručenie treťou osobou. Ručiteľ predstavuje záruku spoločnosti, že im peniaze budú vrátené. Treba si uvedomiť aj to, že v takomto prípade Vám spoločnosť poskytne oveľa menšiu sumu, ako v prípade ručenia majetkom.

Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú vďaka vysokému riziku zaťažené veľmi vysokou úrokovou sadzbou a RPMN, ktoré môžu spôsobiť výrazné predraženie pôžičky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X