Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky do 10000 EUR

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky do 10000 EUR

Získať pôžičku do 10 000EUR možno v bankovom sektore ale aj v nebankovom sektore.

Klienti teda musia splniť isté podmienky, aby im pôžičky do 10000 EUR boli schválené. Medzi tieto patrí i kritérium čistého bankového registra.

Bankový register je databáza všetkých klientov bankových inštitúcií. Patria sem klienti, ktorí splácajú úver v súčasnosti i takí, ktorí ho splácali v minulosti. Ak splnili splátkový kalendár podľa plánu, v registri sa neocitnú. Ak však nastal počas splácania nejaký problém – napríklad omeškanie splátky, dostávajú negatívny záznam, ktorý ovplyvňuje každú ďalšiu žiadosť klienta o úver.

Pri žiadaní o úver v takejto výške budete povinní dokladovať aj svoj pravidelný príjem. Vyžadované bude i ručenie – najčastejšie nehnuteľným majetkom (domom, pozemkom a pod.) alebo hnuteľným majetkom (auto, motorka).

O pôžičky do 10000 EUR však môžete žiadať i v niektorých nebankových spoločnostiach. Musíte však rátať s dokladovaním príjmu a ručením. 10 000EUR je totiž pomerne vysoká čiastka, klient sa teda musí pripraviť na vysoké úroky a RPMN. Pri žiadaní o takúto vysokú sumu si dávajte veľký pozor na výber spoločnosti a zmluvné podmienky, aby ste neprišli o svoj majetok. Zvážiť sa oplatí aj poistenie v prípade neschopnosti splácania pre prípad úrazu, straty zamestnania, dlhodobej práceneschopnosti, smrti ….

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky do 10000 EUR. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky do 10000 EUR sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžičky do 10000 EUR

 1. Jaroslav Dziak komentoval:

  Dobrý den prajem.
  Potrebujem súrne požíčat 10.000 EUR aspon do 48 hodín,doba splácnosti 120 mesiacov,bez zbytočného papiera.
  Po bankovej prevode istá zaplatím poplátok,nie vopred.
  Dakujem s pozdravom Jaroslav Dziak.

 2. silvia bojsova komentoval:

  Potrebujem pozicat 10000 eur bez doklad.prijem. som z michaloviec

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X