Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky do 3000 EUR

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky do 3000 EUR

Pôžičky do 3000 EUR sú pôžičky, ktoré si môžete vybaviť v nebankovom sektore (napr. spoločnosti Profi Kredit, Cetelem, Home credit), od súkromného veriteľa (napr. cez inzerát – tu však treba byť pozorný, pretože veľmi ľahko môžete naraziť na podvodníkov) alebo v ktorejkoľvek slovenskej banke.

Treba si uvedomiť, že 3000 EUR nie je suma, ktorú finančné inštitúcie poskytnú úplne každému. V rámci overovania schopnosti splácania sa teda treba pripraviť na overovanie totožnosti, dokladovanie príjmu či účelu, niekedy i ručenie. Úvery v bankách sú lacnejšie, no získa ich len malá skupina žiadateľov. Nebankovky ponúkajú omnoho drahšie pôžičky, no ak človek v banke neuspeje, práve nebanková spoločnosť je výhodnou alternatívou aj napriek vysokým úrokom.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky do 3000 EUR. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky do 3000 EUR sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X