Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky do 5000 EUR

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky do 5000 EUR

Pôžičky do 5000 EUR si môžete vybaviť v bankových aj nebankových inštitúciách.

Môžete sa obrátiť na banky (Slovenská Sporiteľňa, VÚB, ČSOB, Tatra Banka…) alebo vyžiť ponuky nebankových spoločností (Cetelem, Home credit, Profi credit, Silverside…)KBanky majú množstvo produktov, či už bez účelového charakteru, alebo určené na bývanie, financovanie kúpy auta, kúpu pozemku či elektroniky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky do 5000 EUR. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky do 5000 EUR sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

6 reakcií na tému Pôžičky do 5000 EUR

 1. Miroslav Ftorek komentoval:

  Potrebujem pôžičku na konsolidáciu úverov ale ak uvediem svoje splátky tak mi nik neposkytne úver.Po obdržaní úveru ale nebudem mať žiadne iné splátky iba ten úver ktorým by som konsolidoval-vyplatil ostatné podlžnosti. Začarovaný kruh.Naviac som dôchodca.Banky majú svoje podmienky a nebankovky tiež.Som ochotný zaručiť sa svojím domom v hodnote asi 60 000€.Ponúkané úvery chcú zabezpečiť prevodom na seba.Ja ale nechcem previesť dom na inú osobu.Súhlasím zo záložným právom ošetreným zmluvou podľa podmienok na ktorých sa dohodnem s veriteľom.Je nepravdepodobné ,že poevedená nehnuteľnosť by sa mi vrátila späť po splatení úveru do vlastníctva.
  Nájde sa niekto kto by mi požičal 5 000 až 22000 € za normálných podmienok navýšených o nejakú prijateľnú províziu,prípadne o vyšší úrok ako poskytujú banky?Reflektujem záložné právo na dobu splácania úveru podľa dohodnutej zmluvy.V žiadnom prípade nie prepis domu na veriteľa.

 2. pozickyaz.sk do 5000eur komentoval:

  DOBRY DEN,MANZEL JE KLIENTOM V CETELEME A SURNE BY SME POTREBOVALI POZICKU,PRISLA MU AJ PONUKA NA POZICKY,PROBLEM JE ALE S POTVRDENIM O PRIJME,NAKOLKO DOSTAVA VYSSI PRIJEM,AKO MOZE ZDOKLADOVAT.JE SANCA U VAS DOSTAT POZICKU. DOVIDENIA. PITONAKOVA.JA NEMAM EMAIL,PRETO VAS POPROSIM O ODPOVED NA DCERIN EMAIL. DAKUJEM . MOJE T.C. 00949552621

 3. peter komentoval:

  potrebujem surne požičať5až 7000e

 4. Tibor Vontszemu komentoval:

  dobry den chel by som pozicky 2000 euro

 5. marian pirko-pulo komentoval:

  potrebujem 1000 na dokoncenie kupelki

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X