Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička do hodiny

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky do hodiny

Ak ste sa ocitli v situácií, kedy potrebujete peniaze naozaj veľmi rýchlo, riešenie hľadajte v nebankovom sektore. Práve tu pôsobí množstvo poskytovateľov pôžičiek, ktorí Vám vedia schváliť žiadosť o pôžičku a poslať peniaze čo najrýchlejšie.

Pôžičky do hodiny sú však skôr viac lákavým reklamným ťahom, než realitou. Pravdou ostáva, že vybavenie nebankovej pôžičky je možné do hodiny. Podanie žiadosti cez internetovú stránku spoločnosti respektíve jediným telefonátom nezaberie veľa času. Schválenie alebo zamietnutie pôžičky Vám bude oznámené tiež čoskoro. Peniaze sa však do hodiny od podania žiadosti pravdepodobne ku klientovi nedostanú. K dispozícií sú mu do niekoľkých hodín, maximálne do 2 dní od schválenia pôžičky.

Pôžičky do hodiny možno získať vo forme spotrebného úveru napríklad na nákup elektroniky. V tomto prípade sa klient dozvedá o udelení či neudelení úveru priamo pri jeho vybavovaní a do hodiny môže odchádzať s vecou, ktorú si kúpil na splátky.

Pôžička do hodiny môže mať formu úveru z kreditnej karty. Ak ste vlastníkom kreditky a potrebujete peniaze okamžite, jednoducho si ich vyberiete z najbližšieho bankomatu. Splácať ich môžete dokonca bez úroku až 55 dní (v závislosti od podmienok banky sa toto bezúročné obdobie pohybuje od 40 do 55 dní).

Pôžičková inzercia na tému Pôžička do hodiny. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička do hodiny sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

4 reakcie na tému Pôžičky do hodiny

 1. pozicka ihned komentoval:

  chcela by som velmi surne pozicku tych 300 euro da sa to

 2. karol oracko-potraviny komentoval:

  potrebujem si odvas pozičat dakujem

 3. karol oracko-potraviny komentoval:

  verim vam a a som navas isty

 4. alena komentoval:

  Dnes som sa informovala o kredit som strašnš zvedava o uspešnosti verim vam

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X