Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička hneď

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky hneď

Pôžičky hneď sú formou rýchlych pôžičiek, ktoré na našom trhu ponúka množstvo nebankových spoločností. Sú určené klientom, ktorí sa dostali do núdzi a jediným riešením je požičať si peniaze.

Pôžička hneď býva často využitá na splatenie dlhov alebo úverov, ktoré sú v procese exekúcie. Môže byť využitá i na iné účely, napríklad na nákup zariadenia do bytu či na opravu pokazeného spotrebiča.

Proces vybavenia úveru v banke je zdĺhavý. Banka si potrebuje overiť schopnosť klienta splácať podlžnosť, čo vyžaduje množstvo dokladovania. Rýchlejšou variantou je preto nebankový sektor, poskytujúci pôžičky hneď najrýchlejšie.

Na vybavenie pôžičky z nebankovky vám často postačia 2 doklady totožnosti. Vyžaduje sa však dokladovanie určitého príjmu, ručenie či bankový účet. Ponuka nebankových spoločností je však dostatočne široká a preto si i klienti, ktorí nespĺňajú požiadavky jednej spoločnosti, môžu požičať peniaze u inej. Proces vybavovania pôžičky je pritom pomerne jednoduchý – možno ju vybaviť na pobočke, pri osobnom stretnutí s obchodným zástupcom, telefonicky alebo online.

Pre viac informácií si prečítajte náš príspevok na tému nebankových pôžičiek.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička hneď. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička hneď sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky hneď

  1. Stano Bojsa komentoval:

    Potrebujem pozicat 2300 eur bez potvrdenie prijem. Mozne mi zavolajte č. 0905935941. Dakujem

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X