Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Kalkulačka na výpočet pôžičiek

O pôžičke - informácie

Všetko o: Kalkulačka

Na výpočet údajov Vašej pôžičky kalkulačka poslúži ako veľmi dobrý pomocník. Dnes patrí úverová kalkulačka medzi tradičný informačný doplnok pôžičiek. Nájsť ju možno na webových stránkach nebankoviek i niektorých bánk.

Po zadaní potrebných údajov (výška úveru, dĺžka splácania, výška mesačnej splátky…) vám pôžička kalkulačka vyráta konkrétne parametre Vášho úveru. Zvolíte si ideálnu výšku splátky a následne môžete porovnávať jednotlivé produkty. Získate tak predstavu o hodnote pôžičky a budete vedieť presnú čiastku, ktorú tvoria úroky.

Dôležitým indikátorom pôžičky je i RPMN. Ročná Percentuálna Miera nákladov je totiž veľmi dôležitý údaj, vypovedajúci o predražení pôžičiek. Čím nižšia je RPMN hodnota, tým je pôžička pre klienta výhodnejšia.

 

Pôžičková inzercia na tému Kalkulačka na výpočet pôžičiek. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kalkulačka na výpočet pôžičiek sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X