Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Krátkodobé pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Krátkodobé pôžičky

Krátkodobé pôžičky (kratkodobe pozicky) sú úverovým produktom, určeným na pokrytie takých výdavkov, s ktorými klient nerátal a bol nimi zaskočený. Získať ich možno v banke či nebankovke alebo u súkromných veriteľov.

Krátkodobé pôžičky sú splatné od jedného do tridsiatich mesiacov a umožňujú klientovi prilepšiť si o desiatky či stovky EUR bez udania účelu využitia financií. Krátkodobú pôžičku možno jednoducho získať i prostredníctvom SMS pôžičky (v Poštovej banke alebo spoločnosti Ferratum).

Všeobecne platí, že pôžičky v banke sú lacnejšie (nižšia miera úrokovej sadzby a RPMN), no nemôže ich získať každý, kto o ne žiada. Pre tých, ktorí neuspeli v banke, je tu však nebankový sektor, ktorý síce poskytne krátkodobé pôžičky takmer každému, no úveru sú predražené a klient v konečnom dôsledku zaplatí často i dvojnásobok požičanej sumy.

V súvislosti s nebankovými pôžičkami si treba vždy dávať pozor na zmluvné podmienky. Je potrebné informovať sa o výške úrokov a Ročnej Percentuálnej Miere Nákladov (hodnoty týchto údajov sú často uvádzané v % za mesiac a nie za rok, čo je podstatný rozdiel v cene úveru), o sankciách za omeškanie či neplatenie úveru. Klient by sa mal veľa pýtať na produkt, aby ho nepríjemné správy nezastihli nepripraveného.

Pôžičková inzercia na tému Krátkodobé pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Krátkodobé pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.