Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Kreditná karta Cetelem

O pôžičke - informácie

Všetko o: Cetelem

Kreditná karta Cetelem (resp. kreditka Cetelem) je pomenovanie medzinárodnej kreditnej karty, vydávanej firmou Cetelem. S touto kartou získavate NON STOP prístup k účtu a úverový rámec až do 1 000 EUR s možnosťou  zvýšenia úverového rámca až do výšky 3 400 EUR.  Bezúročné obdobie (obdobie, počas ktorého neplatíte úroky z úveru) je 52 dní.

Mesačný úrok na kreditnej karte Cetelem je  1,49% (ročný úrok činí 17,88 %). Karta ponúka možnosť poistenia proti krádeži či strate, možné je i poistenie schopnosti splácať úver. Za správu úveru sa na karte Cetelem účtuje mesačný poplatok vo výške 2,70€, ak využívate iba elektronické služby, mesačný poplatok činí 2,30€.

Výhodou je, že s kreditnou kartou Cetelem dostanete späť na Váš účet 1% z každej platby (najviac 1% z maximálneho možného úverového rámca). Prvé dva výbery z bankomatu alebo v zahraničí sú pre klienta zadarmo. Prevádzanie peňazí na účet klienta je tak isto zadarmo.

Pôžičková inzercia na tému Kreditná karta Cetelem. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kreditná karta Cetelem sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X