Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Kreditná karta Tesco

O pôžičke - informácie

Všetko o: Tesco

Kreditná karta Tesco  je známa aj pod názvom Clubcard kreditná karta. Kreditka Tesco je medzinárodnou platobnou kartou MasterCard, ktorú možno využiť v obchodoch po celom svete.

Kreditná karta Tesco poskytuje klientom niekoľko výhod. Maximálna výška úveru je 3300€, klientovi je umožnené využiť bezúročné obdobie až 51 dní. Počas nákupov zbiera zákazník body – za každé minuté euro získava 1 bod, ak nakupuje v sieti Tesco, získava až 2 body. Ak nazbierate 100 bodov, získavate 1€ na nákup vo forme poukážky. Vernostný program Clubcard zasiela  každé 3 mesiace  klientom poukážky v takej hodnote, koľko bodov nazbierali.

Kreditka Tesco môže byť vystavená osobám nad 18 rokov s trvalým pobytom na území SR, ktorá sa preukáže občianskym preukazom a trvalým zdrojom príjmu.

Kreditná karta Tesco je bezplatná v prípade, ak zákazník prostredníctvom nej minie ročne 1200 €. Ak klient minie menej ako 1200€, mesačný poplatok činí 1,63 €.

Pri dlhu do 1000€ však počítajte s vysokým ročným úrokom až 26,28 %. Výhodnejší úrok – 11,88 %/rok Vám bude pripočítaný v prípade dlhu nad 1000€.

Pôžičková inzercia na tému Kreditná karta Tesco. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kreditná karta Tesco sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X