Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky Michalovce

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky Michalovce

Pôžičky Michalovce je súhrnné pomenovanie pôžičiek a úverov, o ktoré možno požiadať v Michalovciach a okolí. Klienti majú k dispozícií dve možnosti, od ktorých sa odvíja výber produktu. Môžu si vybrať pôžičky Michalovce z banky alebo z nebankovky.

Zlaté pravidlo úverov vraví, že ak máte možnosť získať úver v banke, treba túto možnosť využiť. Bankové pôžičky Vám môžu ušetriť peniaze, pretože úroková sadzba je omnoho výhodnejšia, než u nebankových produktoch. Zistite si podmienky viacerých bankových inštitúcií (Poštová Banka, VÚB, ČSOB, Tatra banka) – ideálna pôžička Michalovce sa isto skrýva v produktovej ponuke.

Nebankové pôžičky sa však vyznačujú oveľa vyššou rýchlosťou získania hotovosti. Pretože konkurencia je vysoká, každá spoločnosť sa snaží reagovať na žiadosti čo najrýchlejšie.

Vybrať si možno z bohatej ponuky nebankových spoločností (Cetelem, Home Credit, Silverside…) a inzercie. Pri súkromných poskytovateľoch si však treba dávať pozor, aby od Vás nevzali „vstupné poplatky“ a následne sa stratili z dosahu.

Aktuálnu inzerciu pôžičiek v Michalovciach nájdete tu – http://www.pozickovo.sk/ponuky/vsetky/michalovce

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky Michalovce. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky Michalovce sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžičky Michalovce

  1. Tal-Rasha komentoval:

    Najvýhodnejšie pôžičky a úvery v meste Humenné. Ponúkame vám dostupné pôžičky, s rýchlym vybavením. Pre Zamestnaných, dôchodcov, živnostníkov, podnikateľov a opatrovateľky v zahraničí. Viac info na tel. čísle 0905225402

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X