Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžička na ruku

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky na ruku

Pôžičky na ruku sú ďalším vyhľadávaným výrazom, ktorý sa spája s nebankovými subjektmi. Predstavuje možnosť získania peňazí ihneď po podpísaní zmluvy alebo zmenky s nebankovou spoločnosťou alebo súkromným veriteľom.

Ak chcete získať pôžičku na zmenku, je potrebné nájsť veriteľa, ktorý Vám finančné prostriedky poskytne. Pôžičky na zmenku neposkytujú bankové inštitúcie, ide teda o produkt typický výhradne pre nebankový sektor.

Ďalšou možnosťou je využitie služieb niektorej nebankovky. Podať žiadosť možno osobne pri stretnutí so zástupcom spoločnosti, cez telefón alebo online formulár. Možností je veľa, líšia sa však zmluvné podmienky, poplatky, sankcie a pod. Odpoveď o udelení alebo neudelení pôžičky prichádza do niekoľkých minút resp. hodín, peniaze sú následne k dispozícií taktiež veľmi rýchlo. Niektoré spoločnosti dokonca využívajú služby mobilných agentov, ktorí Vám finančné prostriedky prinesú priamo domov.

Vždy si starostlivo premyslite výber spoločnosti, od ktorej žiadate pôžičku. Tak isto si prečítajte celú zmluvu a prípadné nejasnosti si prediskutujte so zástupcom spoločnosti alebo súkromným poskytovateľom úveru. Môžete tým predísť nepríjemnostiam a pôžička na ruku nebude predstavovať nočnú moru pre Vás ani Vašu rodinu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na ruku. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na ruku sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.