Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Najlahšia pôžička

O pôžičke - informácie

Všetko o: Najlahšia pôžička

Najlahšia pôžička je spojenie, pod ktorým si klienti predstavujú dostupnú pôžičku pre každého. Ideálom by bola i pôžička s minimálnym úrokom, ktorú by klient dostal pár hodín od požiadania. Realita je však iná a preto si klient musí vybrať medzi lacnejšou no časovo náročnejšou pôžičkou z banky a rýchlou, no drahšou pôžičkou z nebankovej spoločnosti.

Treba podotknúť, že získať pôžičku z banky nie je jednoduché. Množstvo dokladovania, papierovania a podmienka čistého registra triedi žiadateľov o pôžičky veľmi efektívne. Ak však klient nepotrebuje peniaze veľmi súrne a má šancu získať peniaze v bankovom sektore, túto možnosť by mal využiť a získa výhodnejší úrok než v nebankovke.

Nebankové pôžičky však nezatvárajú dvere ani pred tými, ktorí neuspeli v banke. Bankový register je síce aj pre nich už podstatný, dokonca vyžadujú dokladovanie príjmov, avšak stále je tu možnosť získať pôžičku bez preukázania účelu a ručenia. Pôžičky poskytnú tak zamestnaným ako i nezamestnaným klientom, dôchodcom, študentom atď. Podmienkou je vek od 18 rokov, trvalý pobyt na území SR a predloženie 2 dokladov totožnosti. Každá spoločnosť má však svoje podmienky udeľovania úverov a svoje zmluvné podmienky a preto je posudzovanie žiadostí vždy individuálnou záležitosťou.

Pôžičky v súčasnosti už nemôžu byť zákonne poskytnutý bez dokladovania príjmu s výnimkou prípadu, ak je príjem spotrebiteľa overiteľný v sociálnej poisťovni, alebo si ho poskytovateľ spotrebiteľského úveru, ktorý súčasne vedie aj platobný účet spotrebiteľa vie overiť v interných zdrojoch.

Poskytovatelia pôžičiek sú vždy povinní aj bez súhlasu spotrebiteľa na splnenie účelu posúdenia schopnosti spotrebiteľa splácať spotrebiteľský úver, elektronicky overiť informácie súvisiace s príjmom spotrebiteľa v Sociálnej poisťovni, a to prostredníctvom prevádzkovateľa registra definovaného zákonom č. 129/2010 Z.z. o spotrebiteľských úveroch.

Vždy sa oplatí prečítať si ponuku viacerých spoločností a zistiť, v ktorej z nich sa najlahšia pôžička pre Vás skrýva. Dôraz by ste mali klásť i na výber spoločnosti – vyberajte vždy takú, ktorá má dlhodobejšiu tradíciu na trhu. Vyhnete sa tak nepríjemnostiam a podvodníkom.

Pôžičková inzercia na tému Najlahšia pôžička. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Najlahšia pôžička sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Najlahšia pôžička

  1. Eva komentoval:

    načo ponukate požičky ked vám nikto nevihovuje ja sa marne snažim o požičku na vyplatenie starych dlhov ale každy ma odmietne nikto nam nechce pomoct a dat nam druhu šancu

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X