Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Najlepšia pôžička a úver

O pôžičke - informácie

Všetko o: Najlepšia pôžička

Najlepšia pôžička je heslo, pod ktorým si predstavuje každý klient niečo odlišné. Pre niekoho môže byť kritériom výška úroku, pre iného maximálna výška úveru, najlepšia pôžička môže byť i taká, ktorá je vybavená naozaj veľmi rýchlo.

V praxi platí, že pôžičku možno získať v dvoch sektoroch: bankovom a nebankovom.

Pôžičky z bankového sektora sú výhodnejšie kvôli nižším úrokom, RPMN a zárukou solventnosti banky. Získať ich nemôže však každý. Dôvodom býva nedostatočný príjem, záznam v bankovom registri, neschopnosť ručenia a pod.

Nebankový sektor sa špecializuje na poskytovanie rýchlych pôžičiek. Toto môže byť synonymom spojenia najlepšia pôžička pre rizikovú skupinu klientov (nezamestnaní, študenti, dôchodcovia, dlhodobo práceneschopní a pod.). Nebankové pôžičky sa však vyznačujú vyššou úrokovou sadzbou, RPMN, poplatkami a sankciami.

Pred výberom úveru si premyslite účel a preštudujte si možnosti získania úveru v oboch sektoroch. Najlepšie pôžičky pre každého sa skrývajú v jednom z nich.

Pôžičková inzercia na tému Najlepšia pôžička a úver. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Najlepšia pôžička a úver sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Najlepšia pôžička

  1. Irena Gavalcova komentoval:

    Dobry vecer .Som velmi sklamana nakolko som poziadala pozicku od spolocnosti Online Pozicku +Mobil Zadarmo cakala som hociaku odpoved ale ze sa mi nikto neozve to som necakala ani nahodou . Myslim si ze kazdy clovek si zasluzi odpoved aj keby bola zaporna .

  2. Iveta komentoval:

    Vypisala som žiadost na online požicku-novinku a nedalo sa mi to odoslat lebo stale naskakovalo ze smerove čislo ma zly format

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X