Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Najrýchlejšie pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Najrýchlejšia pôžička

Ak sa človek dostane do kritickej situácie, v ktorej potrebuje peniaze čo najskôr, riešením je najrýchlejšia pôžička. Keďže vybavovanie pôžičky v banke je časovo náročné, obrátiť sa musí na nebankový sektor.

Získať najrýchlejšie pôžičky od nebankoviek a súkromných subjektov je navyše jednoduchšie ako v bankách.

Najrýchlejšie pôžičky z nebankového sektoru všeobecne

  • vybavenie je rýchle a jednoduché – peniaze do 48 hodín, častokrát i skôr
  • pôžičky sú bezúčelové, zväčša nevyžadujú ani ručenie (pri vyšších sumách sa ručenie vyžadovať môže)
  • povinnosť dokladovať príjem
  • overovanie v bankovom registri
  • možnosť vybavenia cez telefón, online

Najrýchlejšia pôžička však v sebe skrýva jednu hlavnú nevýhodu. Výmenou za expresné a nadštandardné služby (napr. návštevy mobilných agentov) spoločností si tieto účtujú vyššie úrokové sadzby, RPMN, často i poplatky (za zriadenie úveru, predčasné splatenie a pod.). Najrýchlejšie pôžičky bývajú teda drahšími variantmi získania peňazí.

Pôžičková inzercia na tému Najrýchlejšie pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Najrýchlejšie pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Najrýchlejšia pôžička

  1. Peter topolančin komentoval:

    Potrebujem rýchle pôžičať si na zaplatenie elektriky s pozdravom P. Topoľančin .

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X