Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Najvýhodnejšie pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Najvýhodnejšia pôžička

Najvýhodnejšia pôžička v sebe zahŕňa ideálnu predstavu klienta o pôžičke, úrokovej sadzbe, RPMN a podmienkach jej získania. Keďže pôžičkový svet sa riadi peniazmi, najvýhodnejšie pôžičky sú také, ktorých preplatenie je najnižšie.

Oplatí sa preto porovnávať si jednotlivé produkty dvoch základných sektorov. Bankového a nebankového. Všeobecne je platné, že bankové úvery sú lacnejšie a preto aj výhodnejšie ako nebankové. Získať ich však nemôže každý klient, ktorý o ne žiada. Dôvodom je nesplnenie niektorého kritéria banky pre udelenie úveru, či záznam v bankovom registri. Tu sa potom javí výhodnejšou ponuka nebankového sektora – pôžičky môže získať takmer každý kto o ne požiada. Celý proces vybavovania je rýchly a jednoduchý, no pôžičky sú charakteristické vyššou úrokovou mierou a RPMN.

Medzi najobľúbenejšie bankové úvery patria:

  • VÚB – bezúčelová flexipôžička
  • ČSOB – bezúčelový spotrebiteľský úver
  • Slovenská sporiteľňa – Spotrebný úver na čokoľvek
  • Prima banka – bezúčelový spotrebný úver na čokoľvek
  • OTP banka – rýchly spotrebný úver bez zabezpečenia
  • UniCredit Bank – spotrebný bezúčelový úver

Najvýhodnejšia pôžička v banke je taká, ktorá je zaťažená najnižším úrokom a vybavovaná bez poplatkov respektíve s čo najnižšími poplatkami.

Najvýhodnejšie pôžičky prostredníctvom kreditnej karty

Bankový sektor ponúka možnosť získania kreditnej karty. Revolvingový úver (automaticky sa každou splátkou obnovujúci úver) predstavuje formu finančnej istoty každého vlastníka kreditky. Ak klient splatí podlžnosť počas bezúročného obdobia, za požičanú sumu nenadplatí nič. Najvýhodnejšia pôžička z banky by teda mohla mať i tvár kreditnej karty.

Ponuka nebankového sektora

Je tvorená ponukou jednotlivých nebankoviek. Medzi obľúbené spoločnosti, poskytujúce rýchle pôžičky patria:

Informácie o konkrétnych variantoch pôžičiek si môžete prečítať po kliknutí na názov konkrétnej spoločnosti.

Pôžičková inzercia na tému Najvýhodnejšie pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Najvýhodnejšie pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X