Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Pôžičky Ceanes

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička Ceanes

Spoločnosť Ceanes s.r.o. je pomerne mladou firmou, patriacou do nebankového sektora. Špecializuje sa na poskytovanie rýchlych pôžičiek, dostupných každému klientovi.

Pôžičky Ceanes môžu získať:

 • zamestnaní
 • živnostníci
 • nezamestnaní
 • dôchodcovia
 • študenti

Pôžička Ceanes v skratke

 • bez dokladovania príjmu, bez ručenia majetkom i ručiteľom
 • bez poplatkov za vedenie pôžičky a za predčasné splatenie úveru
 • určená i klientom so záznamom v bankovom registri
Peniaze prostredníctvom pôžičky Ceanes možno získať do 24 hodín od jej schválenia. Výška úveru sa pohybuje od 100€ do 33 000€. Pôžičku možno splatiť od 12 do 96 mesiacov.
Ak ste sa rozhodli požiadať o pôžičky Ceanes, môžete tak urobiť na telefónnom čísle 09/006 994 00 alebo 09/008 994.
Informácie o konkrétnych produktoch možno získať i na webe www.ceanes.sk.

 

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky Ceanes. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky Ceanes sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžička Ceanes

 1. banan komentoval:

  su to podvodnici

 2. Podvod komentoval:

  Spolocnost Ceanes je neseriozna firma,ktora sa obohacuje na ukor volajucich ludi.Jediny kontakt je audiotexove cislo,po zavolani sa ozve nejaka pracovnicka,ktora sa vypytuje vsetky mozne informacie,len aby natiahla cas a zarobila pre firmu vela penazi.Niekolkokrat pocas hovoru vas necha cakat na linke,aby „udajne preverila“ niektore informacie,ako napriklad pravost cisla dokladu totoznosti,atd.Hovor trva takmer pol hodinu a je ukonceni oznamenim,ze volajuceho bude firma kontaktovat za ucelom dorucenia potrebnych zmluv.To je vsak klamstvo hrubeho zrna,pretoze viac sa volajucemu nikto neozve a banda podvodnikov,co zalozila tuto firmu si prichadza na pekne peniaze.Pytam sa,neexistuje v tomto state sila,ktora by zastavila tychto uzernikov,klamarov a podvodnikov?Nejaky idiot si vymysli skvelu zarobkovu cinnost a doplacaju na to obycajni ludia a zakladatel akoze „serioznej“ spolocnosti si vala gule na luxusnych dovolenkach!!!!!!!!!!!!!!

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.