Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Cofidis pôžička

O pôžičke - informácie

Všetko o: Cofidis pôžičky

Medzi poskytovateľov pôžičiek z nebankového sektora patrí i spoločnosť Cofidis, a.s. Získanie Cofidis pôžičky je jednoduché a expresne rýchle. Peniaze sú na účet klienta pripísané do 48 hodín od schválenia žiadosti o pôžičku. Maximálna výška úveru je 5 000€.

Cofidis pôžička rýchlo a jednoducho

Cofidis pôžička môže byť vybavená z pohodlia Vášho domova. Stačí zavolať či podať online žiadosť. Klient neplatí poplatky za zriadenie a vedenie úveru, ani poplatok za jeho predčasné splatenie.

Cofidis pôžičky sú bezúčelové a klient môže finančné prostriedky využívať na čokoľvek. Výška mesačnej splátky sa odvíja od možností klienta – pri podpise zmluvy je dohodnutá minimálna hodnota mesačnej splátky a klient môže počas splácania flexibilne zvyšovať či znižovať sumu, ktorú bude platiť.

Vrámci pôžičky je možné pripoistiť sa proti nemožnosti splácať. Klient sa tak vyhne problémom, spojených so stratou príjmov, v prípade dlhodobej práceneschopnosti či straty zamestnania.

O pôžičku môže požiadať osoba staršia ako 18 rokov, so štátnym občianstvom SR, ktorá môže dokladovať pravidelný príjem. Na poskytnutie úveru je potrebné mať osobný účet v niektorej banke.

Pôžičková inzercia na tému Cofidis pôžička. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Cofidis pôžička sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Cofidis pôžičky

  1. barbora karvayova komentoval:

    dobry den surne by som potrebovala uver dakujem

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.