Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Home Credit pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Home Credit pôžička

Spoločnosť Home Credit pôsobí na slovenskom, českom, ruskom i kazachtanskom trhu. V súčastnosti patrí medzi najúspešnejšie nebankové spoločnosti, poskytujúce spektrum pôžičiek na čokoľvek. Ponúka širokú škálu úverových produktov ako nákup na splátky v mieste predaja, auto úvery, pôžičky na kartu, kreditné karty, revolvingové pôžičky a spojenie pôžičiek.

Heslo Home Credit pôžičky v sebe zahŕňa množstvo spotrebiteľským pôžičiek. Požiadať možno o Home Credit pôžičky na auto, nákup na splátky či bezúčelový úver.

Varianty Home Credit pôžičky:

 • nákup na splátky
 • hotovostná pôžička na kartu
 • lekárska starostlivosť na splátky
 • Home Credit karty
 • úver na auto

Nákup na splátky prostredníctvom Home Credit pôžičky

Na získanie úveru vo výške od 100€ do 1 500€ (v niektorých prípadoch je max. výška úveru 6 500€) so splatnosťou 6 – 48 mesiacov (resp. 72 mesiacov) Vám postačí predloženie 2 dokladov totožnosti. Ak žiadate o úver vo výške nad 1 000€, budete potrebovať i potvrdenie výšky príjmov, vystavené zamestnávateľom na formulári Home Credit. Schválenie žiadosti o úver je na počkanie.

Žiadať o poskytnutie úveru môžu fyzické osoby staršia ako 18 rokov, ktoré sú občanmi SR alebo ČR (s trvalým/prechodným pobytom a adresou pre doručovanie pošty na území SR). Pri nákupe na splátky nad 1 000€ je potrebné mať stály zdroj príjmov, ktorý môže doložený.

Hotovostná pôžička Home Credit

Požičať od nebankovej spoločnosti Home Credit si môžete od 400 € do 7 000 €, postačia vám k tomu 2 doklady totožnosti (občiansky preukaz, vodičský preukaz, pas, rodný list..), dokladovanie príjmu u zamestnávateľa. Viac informácii o Home Credit požičke online sa môžete dozvedieť tu.

O hotovostnú pôžičku možno požiadať online aj prostredníctvom telefónu – zavolaním na bezplatnú linku 0800 608 708 v čase od od 8:00 do 20:00 hodín (iba pracovné dni). Home Credit pôžičky cez telefón nevyžadujú ručiteľa a poskytujú možnosť pripoistenia (strata zamestnania, úraz, smrť a pod.)

Lekárska starostlivosť na splátky

Prostredníctvom tohto variantu Home Credit pôžičky je možné financovať nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Táto Home Credit pôžička je poskytovaný na celkovú sumu ceny zákroku, alebo len na dofinancovanie časti ceny, ktorá nie je hradená zdravotnou poisťovňou. Pri úvere do maximálnej výšky 1 000€ neplatíte žiadne poplatky. Splácať ho môžete 6 až 48 mesiacov. Viac informácií možno získať na telefónnom čísle 0850 11 11 18.

Home Credit karty

Predstavujú možnosť čerpania časovo neobmedzeného opakovaného úveru. Sú formou finančnej istoty, ktorá je Vám k dispozícií hneď a bez žiadania. Získať možno 5 druhov Home Credit karty:

 • Strieborná karta Home Credit
 • Kreditná karta Home Credit
 • Kreditná karta ČPS
 • Nákupná karta Premia
 • Clubcard kreditná karta

Viac informácií o konkrétnych variantoch Home Credit pôžičky prostredníctvom kreditnej karty získate tu.

Úver na auto

Home Credit pôžička na auto Vám umožňuje získať financie na nákup ojazdeného auta prípadne nákup výbavy a doplnkov do Vášho auta. Úver je možné dohodnúť priamo na mieste kúpi auta v 250 obchodných miestach, ktoré spolupracujú so spoločnosťou Home Credit. Môžete si požičať už od 1000 € na obdobie 2 – 7 rokov.d 2 do 7 rokov.

Ako doplnkové služby spoločnosť Home Credit poskytuje možnosť havarijného poistenia a povinného zmluvného poistenia.

Vybrať si možno z 2 variantov Home Credit pôžičky na auto – IDEAL Credit IDEAL Credit +.  Pokiaľ túžite si vaše auto vylepšiť, dohodnete si pôžičku IDEAL Credit +,kde si môžete nakúpiť rôzne doplnky do auta (pneumatiky, autorádio, prívesný vozík alebo ďalšie príslušenstvo). Výhodou pôžičky IDEAL Credit + je možnosť získať finančné prostriedky už od 100 €, splácať od 6 do 60 mesiacov a pevná výška splátok podľa splátkového kalendára.

Pôžičková inzercia na tému Home Credit pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

 • Home Credit pôžička online

  Home Credit pôžička online je jedným z 5 variantov pôžičiek, poskytovaných spoločnosťou Home Credit. Požiadať o ňu možno jednoducho, z pohodlia...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Home Credit pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X