Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Home Credit pôžička online

O pôžičke - informácie

Všetko o: Home Credit pôžička online

Home Credit pôžička online je jedným z 5 variantov pôžičiek, poskytovaných spoločnosťou Home Credit. Požiadať o ňu možno jednoducho, z pohodlia domova, cez online žiadosť, ktorú nájdete na webovej stránke spoločnosti alebo telefonicky na čísle 0800 608 708.  Na webovej stránke spoločnosti nájdete aj kalkulačku, slúžiacu na výpočet pôžičky.

Home Credit pôžička online nevyžaduje ručiteľa a získať môžete pôžičku vo výške od 400€ do 7 000€. Počas splácania si môže klient meniť výšku splátok tak, ako mu to práve vyhovuje. V cene pôžičky je zahrnuté poistenie výdavkov, ktoré predstavuje istotu pred nepredvídanými situáciami ako je strata zamestnania, dlhodobá práceneschopnosť či smrť úrazom. Home Credit pôžička online môže byť zrušená 1 mesiac od jej uzatvorenia.

Home Credit pôžička online – čo potrebujete na jej získanie?

  • občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (zbrojný pas, vodičský preukaz, pas ..)
  • číslo svojho bankového účtu
  • údaje o zamestnávateľovi (názov, IČO, telefónny kontakt)
V cene mesačnej splátky je zahrnuté poistenie výdavkov. Po splnení podmienok – poskytnutie úveru k dnešnému dňu, splatenie prvej splátky do 1 mesiaca od poskytnutia úveru a uhradenia mesačnej splátky do 15. dňa v mesiaci Vám zaručí (aktuálnu) úrokovú sadzbu vo výške 19,45 %. RPMN je premenlivé, závisí od dátumu poskytnutia úveru.

Pôžičková inzercia na tému Home Credit pôžička online. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Home Credit pôžička online sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X