Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Home Credit pôžička online

O pôžičke - informácie

Všetko o: Home Credit pôžička online

Home Credit pôžička online je jedným z 5 variantov pôžičiek, poskytovaných spoločnosťou Home Credit. Požiadať o ňu možno jednoducho, z pohodlia domova, cez online žiadosť, ktorú nájdete na webovej stránke spoločnosti. Nájdete na nej i kalkulačku, slúžiacu na výpočet pôžičky.

Home Credit pôžička online nevyžaduje ručiteľa. Úver vo výške od 300€ do 4 300€ získate bez poplatkov za vybavenie a predčasné splatenie. Počas splácania si môže klient meniť výšku splátok tak, ako mu to práve vyhovuje. V cene pôžičky je zahrnuté poistenie výdavkov, ktoré predstavuje istotu pred nepredvídanými situáciami ako je strata zamestnania, dlhodobá práceneschopnosť či smrť úrazom. Home Credit pôžička online môže byť zrušená 1 mesiac od jej uzatvorenia.

Home Credit pôžička online – čo potrebujete na jej získanie?

  • občiansky preukaz a druhý doklad totožnosti (zbrojný pas, vodičský preukaz, pas ..)
  • číslo svojho bankového účtu
  • údaje o zamestnávateľovi (názov, IČO, telefónny kontakt)
V cene mesačnej splátky je zahrnuté poistenie výdavkov. Po splnení podmienok – poskytnutie úveru k dnešnému dňu, splatenie prvej splátky do 1 mesiaca od poskytnutia úveru a uhradenia mesačnej splátky do 15. dňa v mesiaci Vám zaručí (aktuálnu) úrokovú sadzbu vo výške 17,4 %. RPMN je premenlivé, závisí od dátumu poskytnutia úveru.

Pôžičková inzercia na tému Home Credit pôžička online. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Home Credit pôžička online sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.