Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Kešovka pôžičky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Kešovka pôžičky

Kešovka pôžička je nebankový produkt spoločnosti Telervis Plus, ktorá poskytuje pôžičky už od roku 1997. Kešovka pôžičky sú bezúčelové spotrebiteľské úvery v zmysle zákona 129/2010 Z.z.

Prostredníctvom nich možno získať úver v hodnote 200€ až 1 700€. Doba i spôsob splácania sú flexibilné – klient si sám zvolí počet splátok i spôsob ich platby. Ak chcete získať Kešovka pôžičky, musíte vedieť zdokladovať svoj trvalý príjem, byť občanom SR a mať trvalý pobyt na území SR.

Potrebné doklady

 • občiansky preukaz
 • doklady o platbách služieb (výpis z bankového účtu, SIPO, … )
 • potvrdenie o vzťahu k bydlisku (napr. nájomná zmluva)
 • pracovná zmluva / živnostenský list a daňové priznanie u SZČO
Požiadať o Kešovka pôžičky možno vyplnením online formuláru alebo zavolaním na telefónne číslo 0850 166 666, kde Vám bude následne pridelený obchodný zástupca, podľa miesta Vášho bydliska. V prípade záujmu môžete zažiadať o domáci servis – obchodný zástupca Vás navštívi doma a vybaví všetky formuláre. Vy tak nemusíte chodiť nikam, všetko potrebné za Vás vybaví zástupca.

Pôžičková inzercia na tému Kešovka pôžičky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Kešovka pôžičky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Kešovka pôžičky

 1. pozicka24hod komentoval:

  Poskytujeme požičky na mesačné splátky – zamestnaným,dochodcom,SZČO.Bez skrytých popatkov,bez poplatkov vopred.Rýchle vybavenie,peniaze aj do hodiny – po overení,schválení- u Vás doma.Prisposobim sa a prídem vtedy,kedy to vyhovuje Vám….tel.č.0949 468 946.. Táto ponuka platí pre Prešov a blízke okolie v OKRESE Prešov.

 2. Božena Iškyová komentoval:

  Ja by som ihned potrebovala sumu 800 eur do 30.7.2012
  ak je to možné poprosila by som Vás mohla by som dostať pozicku aj z MICHALOVIEC, keby som Vám cestu preplatila, tak za 100 eur pre Vás

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.