Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Nebankové pôžičky online

O pôžičke - informácie

Všetko o: Nebankové pôžičky online

Pôžičky online a online úvery sú vďaka rozmachu používania Internetu stále obľúbenejšou a využívanejšou variantov. Nebankový sektor a súkromné subjekty dokážu získavať veľké množstvo klientov práve prostredníctvom tejto veľmi jednoduchej a pohodlnej alternatívy. Klientovi odpadajú starosti s vybavovaním, pretože všetko dokáže vybaviť v domácom pohodlí prostredníctvom online formulára.

Ako i ostatné produkty nebankového sektora, tak i nebankové pôžičky online podľa zákona musia vyžadovať dokladovanie príjmu. Nesledujú však účel použitia finančných prostriedkov. Ručí sa spravidla nehnuteľnosťou (domom, bytom, garážou…) alebo hnuteľným majetkom (autom).

Nebankové pôžičky online sa vyznačujú vysokou úrokovou mierou a RPMN, ktoré sa môže pohybovať od 35 – 80%. Ročná percentuálna miera nákladov (RPMN) zahŕňa nielen úrok, ale aj všetky poplatky spojené s poskytnutím úveru alebo pôžičky a povie vám viac o tom, koľko skutočne za pôžičku budete platiť.

Výhody nebankových pôžičiek online

  • najexpresnejšia a najpohodlnejšia forma pôžičky
  • bez potreby dokladovania účelu
  • peniaze už o pár hodín od požiadania

Nevýhody nebankových pôžičiek online

  • vysoká miera úrokov a RPMN
  • potreba dokladovania príjmu

Naša rada

Ako pri všetkých typoch nebankových pôžičiek, i jednotlivé spoločnosti, poskytujúce nebankové pôžičky online, majú rôzne zmluvné podmienky. Rôzna je výška úrokovej sadzby, RPMN, výška splátok, dĺžka splácania online úveru, výška poplatku za predčasné splatenie pôžičky a dodatočné poplatky. Oplatí sa preto porovnávať produkty viacerých spoločností a vybrať si ten, ktorý Vám vyhovuje najviac. Nebankové pôžičky online taktiež ponúkajú možnosť poistenia splácania pri nepredvídaných životných situáciach ako je strata zamestnania, dlhodobá práceneschopnosť či smrť.

Pôžičková inzercia na tému Nebankové pôžičky online. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Nebankové pôžičky online sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X