Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Nebankové pôžičky online

O pôžičke - informácie

Všetko o: Nebankové pôžičky online

Pôžičky online a online úvery sú vďaka rozmachu používania Internetu stále obľúbenejšou a využívanejšou variantov. Nebankový sektor a súkromné subjekty dokážu získavať veľké množstvo klientov práve prostredníctvom tejto veľmi jednoduchej a pohodlnej alternatívy. Klientovi odpadajú starosti s vybavovaním, pretože všetko dokáže vybaviť v domácom pohodlí prostredníctvom online formulára. Odpoveď spoločnosti prichádza už o pár hodín – domácnosť navštívi mobilný obchodný zástupca, ktorý vybaví zvyšok formalít a často prinesie i finančnú hotovosť.

Ako i ostatné produkty nebankového sektora, tak i nebankové pôžičky online nevyžadujú dokladovanie príjmu ani dokladovanie účelu využitia peňazí. Ručí sa spravidla nehnuteľnosťou (domom, bytom, garážou…) alebo hnuteľným majetkom (autom).

Nebankové pôžičky online sa vyznačujú vysokou úrokovou mierou a RPMN, ktoré sa môže pohybovať od 35 – 80%. Odporúčame Vám informovať sa o dodatočných poplatkoch a prípadné sankciách z omeškania splátky. Prekvapiť Vás môže i poplatok za doručenie alebo vyzdvihnutie splátok prostredníctvom obchodného zástupcu.

Výhody nebankových pôžičiek online

  • najexpresnejšia a najpohodlnejšia forma pôžičky
  • bez potreby dokladovania príjmu a účelu
  • peniaze už o pár hodín od požiadania

Nevýhody nebankových pôžičiek online

  • vysoká miera úrokov a RPMN
  • poplatky za doručenie prípadne vyzdvihnutie splátok obchodným zástupcom

Naša rada

Ako pri všetkých typoch nebankových pôžičiek, i jednotlivé spoločnosti, poskytujúce nebankové pôžičky online, majú rôzne zmluvné podmienky. Rôzna je výška úrokovej sadzby, RPMN, výška splátok, dĺžka splácania online úveru, výška poplatku za predčasné splatenie pôžičky a dodatočné poplatky. Oplatí sa preto porovnávať produkty viacerých spoločností a vybrať si ten, ktorý Vám vyhovuje najviac. Nebankové pôžičky online taktiež ponúkajú možnosť poistenia splácania pri nepredvídaných životných situáciach ako je strata zamestnania, dlhodobá práceneschopnosť či smrť.

Pôžičková inzercia na tému Nebankové pôžičky online. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Nebankové pôžičky online sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.