Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky Tesco

O pôžičke - informácie

Všetko o: Tesco pôžička

Tesco pôžička na kartu je názov produktu, ktorý vznikol v spolupráci dobre známeho reťazca obchodných domov Tesco  so spoločnosťou Home Credit. Pôžičky Tesco možno vybaviť v stánku Tesco finančné služby v supermarketoch Tesco.

Na vybavenie úveru je potrebné predložiť 2 doklady totožnosti (občiansky preukaz, pas, vodičský preukaz..), potvrdenie o výške príjmov a aktuálny výpis z bankového účtu. Samozrejmosťou je vek nad 18 rokov a trvalý pobyt na území SR.

Varianty pôžičky Tesco

 • bez ručiteľa
 • možnosť použiť na čokoľvek
 • hotovosť z dohovoreného úveru vyplatia na váš bežný účet
 • úver vo výške od 400€ do 16 000€
 • RPMN od 12,5 – 30%
 • splatnosť 12 – 96 mesiacov
 • peniaze na účte už do dvoch dní od schválenia pôžičky
 • voliteľný počet splátok

Bližšie informácie o Tesco pôžičke na kartu môžete získať priamo v predajniach Tesco alebo na telefónnom čísle 0850 333 800, prípadne online.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky Tesco. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky Tesco sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Tesco pôžička

 1. monika komentoval:

  som na rodicovskej dovolenke mam narok na tesco pozicku potrebovala by som 2500eur

 2. sona komentoval:

  potrebujem surne dnes peniaze pracujem na dohode vie mi nekto pomoct kontaktujte ma 0902578450

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X