Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Vážení zákazníci, týmto by sme Vás chceli upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Týmto vás žiadame, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu tejto internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

Nebankové pôžičky zoznam

O pôžičke - informácie

Všetko o: Nebankové pôžičky zoznam

Nebankové pôžičky sú čoraz populárnejším spôsobom získania finančných prostriedkov. Ich dostupnosť, rýchlosť a jednoduchosť vybavenia sú pozitíva, vďaka ktorým sú klienti ochotní zaplatiť i vyššie úroky, RPMN a množstvo poplatkov, spojených s ich úverom.

Peniaze sú klientom dostupné už do 24 hodín a to bez dokladovania príjmu či účelu.

Zoznam najznámejších poskytovateľov nebankových úverov

  • Provident
  • Pohotovosť
  • Ferratum
  • Essox
  • Cetelem
  • Tesco
  • Cofidis

Pôžičková inzercia na tému Nebankové pôžičky zoznam. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Nebankové pôžičky zoznam sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.