Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky - Poprad

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky Poprad

Ak zháňate pôžičky Poprad, môžete si vybrať z ponuky bankových či nebankových inštitúcií. V banke sa nevyhnete papierovaniu, no získate výhodnejšie úroky a za pôžičku zaplatíte teda nižšiu konečnú sumu. Ak však nezískate pôžičku v banke z akéhokoľvek dôvodu, obrátiť sa môžete na nebankové spoločnosti, prípadne súkromných veriteľov.

Dávajte si však pozor na nevýhodné zmluvné podmienky, podvodné subjekty, vysoké úroky, RPMN a poplatky. Dbajte na výber spoločnosti s dobrým menom a referenciami. Pôžičku u nej získate rýchlo, jednoducho, častokrát bez poplatkov za zriadenie a predčasné splatenie. Žiadosť môžete podať online, ale aj na osobnom stretnutí v pobočke nebankovky.

Bankový i nebankový sektor ponúka množstvo alternatív. Úvery s konkrétnym účelom využitia prostriedkov i bez neho, flexibilné i pevne stanovené mesačné splátky, ručenie nehnuteľnosťou, hnuteľným majetkom, ručiteľom či bez akéhokoľvek ručenia, s poplatkami i bez nich atď. Parametre sú rôzne a podmienky sa líšia v závislosti od inštitúcií, od ktorých žiadate pôžičky Poprad.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky - Poprad. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky - Poprad sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X