Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička bez ručiteľa

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička bez ručenia

Zo širokej palety pôžičiek, ktoré možno získať v bankových či nebankových subjektoch, si môžete vybrať i pôžičky bez ručenia. Tieto predstavujú alternatívu pre ľudí, ktorí nevlastnia či z nejakého dôvodu nechcú ručiť hnuteľným alebo nehnuteľným majetkom. Pôžička bez ručiteľa však umožňuje klientovi získať len nižší obnos peňazí bez založenia nehnuteľnosti alebo auta.

Bankový vs. nebankový sektor

Pôžičky bez ručenia možno získať tak v bankovom ako i v nebankovom sektore. Ak sa rozhodnete získať pôžičky bez ručenia v banke, rátajte s tým, že banky majú vymedzené pevné kritériá, na základe ktorých rozhodujú o tom, či pôžičky udelia alebo nie. Základným kritériom je čistý bankový register. Banky si taktiež vyžadujú záruku splatenia úveru v podobe zdokladovania trvalého príjmu. Ak kritériá dokážete splniť, odmenou Vám budú nižšie úroky (v porovnaní s nebankovými spoločnosťami).

Vybaviť a získať pôžičky bez ručenia v nebankovom sektore je oveľa jednoduchšie. Nebankové spoločnosti nenazerajú do bankového registra, no pôžička je zaťažená vyššou úrokovou sadzbou, poplatkami či sankciami za oneskorenie splátky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička bez ručiteľa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

    Už z názvu je jasné, že pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou predstavujú ten typ úveru, pri ktorom nie je potrebné ručiť nehnuteľným majetkom...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička bez ručiteľa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.