Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička bez ručiteľa

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička bez ručenia

Zo širokej palety pôžičiek, ktoré možno získať v bankových či nebankových subjektoch, si môžete vybrať i pôžičky bez ručenia. Tieto predstavujú alternatívu pre ľudí, ktorí nevlastnia či z nejakého dôvodu nechcú ručiť hnuteľným alebo nehnuteľným majetkom. Pôžička bez ručiteľa však umožňuje klientovi získať len nižší obnos peňazí bez založenia nehnuteľnosti alebo auta.

Bankový vs. nebankový sektor

Pôžičky bez ručenia možno získať tak v bankovom ako i v nebankovom sektore. Ak sa rozhodnete získať pôžičky bez ručenia v banke, rátajte s tým, že banky majú vymedzené pevné kritériá, na základe ktorých rozhodujú o tom, či pôžičky udelia alebo nie. Základným kritériom je čistý bankový register. Banky aj nebankovky si taktiež vyžadujú záruku splatenia úveru v podobe zdokladovania trvalého príjmu.

Vybaviť a získať pôžičky bez ručenia v nebankovom sektore je oveľa jednoduchšie, no pôžička je zaťažená vyššou úrokovou sadzbou.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička bez ručiteľa. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

    Už z názvu je jasné, že pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou predstavujú ten typ úveru, pri ktorom nie je potrebné ručiť nehnuteľným majetkom...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička bez ručiteľa sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X