Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou

Už z názvu je jasné, že pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou predstavujú ten typ úveru, pri ktorom nie je potrebné ručiť nehnuteľným majetkom (domom, bytom, garážou, pozemkom a pod.). Na pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou sa orientujú spoločnosti z nebankového sektora. Tieto však výmenou za vyššie riziko požadujú vyšší úrok (okolo 10% ročne) a RPMN spolu s poplatkami za vybavenie pôžičky a sankcie za oneskorenie splátky.

Naša rada

Predtým, než sa pre pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou naozaj rozhodnete, pozorne si preštudujte zmluvné podmienky. Spýtajte sa na výšku úroku, poplatkov, splátok a splatnosť pôžičky (zvyčajne 2 až 10 rokov), aby Vás nič neprekvapilo. Ak niektorému bodu zmluvy nerozumiete, nechajte si ho vysvetliť. Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou si vybavujte výhradne u spoločností s dlhšou tradíciou na trhu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky bez ručenia nehnuteľnosťou sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X