Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky cez internet

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička cez internet

Pôžičky cez internet predstavujú špecifický typ pôžičiek, ktoré možno vybaviť jednoducho a navyše veľmi rýchlo. Pôžička cez internet je doménou nebankových spoločností, ktoré dokážu aj klientovi so záznamom v bankovom registri poskytnúť peniaze na akýkoľvek účel. Väčšinou však ide o vykrytie náhlych a nečakaných záväzkov.

Na vybavenie pôžičky cez internet Vám postačia dva doklady totožnosti – občiansky preukaz a vodičský preukaz (prípadne pas). Odpoveď po vyplnení online žiadosti prichádza naozaj veľmi rýchlo – klient je kontaktovaný pracovníkom spoločnosti, nasleduje návšteva jeho domu obchodným zástupcom a už o niekoľko hodín môže splatiť všetky dlhy, ktoré potrebuje.

Predbežnú kalkuláciu úverov a zadanie žiadosti o pôžičky cez internet možno nájsť i na webových stránkach niektorých slovenských bánk. Banky však vyžadujú následnú návštevu pobočky a prakticky vylučujú možnosť získať úver klientom so záznamom v bankovom registri.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky cez internet. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky cez internet sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X