Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička do 1000 EUR

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička do 1000 EUR

Pôžička do 1000 EUR je určená na či už na splatenie dlhov, nákupy, vybavenie domácnosti alebo pokrytie nákladov na bývanie.

Na Slovensku ju možno získať v banke ako bezúčelový spotrebný úver, určený prakticky na čokoľvek. Ak klient nedostane peniaze v banke, môže sa obrátiť na nebankové inštitúcie a žiadať o pôžičku tu.

Klienti by mali pamätať na nutnosť poznania zmluvných podmienok. Nemenej potrebné je informovať sa o výške úroku, RPMN, poplatkoch, sankciách, možnosti predčasného splatenia a pod…

Pôžičková inzercia na tému Pôžička do 1000 EUR. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička do 1000 EUR sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

5 reakcií na tému Pôžička do 1000 EUR

 1. cirok julius komentoval:

  potrebujem peniaze na auto

  • pane Glovanni Leo komentoval:

   získať úver na auto teraz. sa teraz a získajte auto úver do troch pracovných

 2. Monika komentoval:

  Súrne by som potrebovala požičku 700,-Eur na zmenku na 6-12 mesiacov,Bratislava,bez poplatku dopredu.Ďakujem.

 3. Monika komentoval:

  Súrne by som potrebovala požičku 700,-Eur na zmenku na 6-12 mesiacov,Bratislava,bez poplatku dopredu.helmona@zoznam.sk,0907328101.Ďakujem.

 4. julius cirok komentoval:

  Surne by som potreboval pozicku 1000 eur. Dakujem

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X