Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička do 1500 EUR

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička do 1500 EUR

Pôžička do 1500 EUR je tu pre klientov, ktorí potrebujú finančnú rezervu, chcú vybaviť domácnosť, kúpiť si elektroniku či čokoľvek iné.

Slovenské banky bežne ponúkajú spotrebné úvery na rôzne účely. Pôžička do 1500 EUR môže mať i podobu študentskej pôžičky, určenej na financovanie nákladov štúdia. Klient však musí spĺňať všetky podmienky udelenia úveru (dokladovanie príjmu, čistý bankový register, ručenie a pod.).

Jednoduchšia cesta je otočiť sa na nebankovky, ktoré požičajú i študentom, dôchodcom, nezamestnaným alebo matkám na materskej dovolenke. Úroky sú však oveľa vyššie, no ak klient nemá inú možnosť, tento fakt musí vziať v úvahu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička do 1500 EUR. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička do 1500 EUR sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžička do 1500 EUR

  1. Rado komentoval:

    kto vie vybavit kratkodobu pozicku aj na zmenku ale rychlo cca 1500 eur nehnutelnost nemam na nejake 3 mesiace bez poplatkou vopred uroky respektujem surne splatim aj skor do mesiaca

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X