Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička do 200 EUR

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička do 200 EUR

Pôžička do 200 EUR je ten typ pôžičky, po ktorom klient začne pátrať, ak sa dostane do náhlej finančnej tiesni. Takéto pôžičky spadajú do ponuky nebankoviek a súkromných veriteľov.

Ide o úvery bezúčelového charakteru, ktoré klient spláca maximálne niekoľko mesiacov. 200 eurový úver získate bežne napríklad v nebankovej spoločnosti Cetelem, Profi credit, Silverside, Žltý melón.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička do 200 EUR. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička do 200 EUR sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

5 reakcií na tému Pôžička do 200 EUR

 1. Zuzana komentoval:

  Som nezamestnaná slobodna mamička.Potrebovala by som si dnes surne požičať 200 eur.Je to velmi dôležité. Za kladne vybavenie mojej email spravy vam vopred dakujem.

 2. zuzana komentoval:

  DObry den som momentalne nezamestnana len na brigade a potrebovala by som surne dnes pozicat sumu 200 eur.Za kladne vybavenie mojej mail ziadosti vam voppred dakujem Zuzana

 3. MARTA komentoval:

  velmi krasne vas poprosim dnes surne potrebujem pozicat 200eur.som na dvoch miestach na dohodu,tak prijem mam.dakujem velmi pekne.sykorova.

 4. miroslav komentoval:

  dobry den surne potrebujem 100eur pracujem

 5. janka perhačova komentoval:

  dobry den som na invalidnom dochodku a surne by som potrebovala púožičat 200 eura bola by som rada ak by ste mina moj meil dali odpoved dakujem

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X