Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička do 24 hodín / pôžičky do 24 hodín

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička do 24 hodín

Pôžička do 24 hodín predstavuje bleskové riešenie pre ľudí, ktorí sa dostali do nepredvídanej finančnej tiesne. Na túto variantu sa špecializujú hlavne pôžičkové spoločnosti a nebankové subjekty, ktoré ponúkajú možnosť vybavenia takýchto pôžičiek i prostredníctvom telefónu a Internetu.

Pôžičky do 24 hodín nevyžadujú bankový register bez záznamu a sú bezúčelové. Výnimku tvoria spotrebné úvery napríklad na nákup elektroniky, ktoré spadajú do kategórie účelovej pôžičky do 24 hodín. Pri požičiavaní vyššej sumy peňazí môžu nebankové spoločnosti požadovať ručenie nehnuteľnosťou (dom, byt..) alebo hnuteľným majetkom (autom). Nevýhodou pôžičky do 24 hodín je vyššia úroková sadzba a poplatky za expresné vybavenie, správu úveru či sankcie za omeškanie splácania. Splatnosť pôžičky do 24 hodín je v období od 12 do 84 mesiacov.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička do 24 hodín / pôžičky do 24 hodín. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička do 24 hodín / pôžičky do 24 hodín sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

1 reakcia na tému Pôžička do 24 hodín

  1. Tomas Vateha komentoval:

    Dobry den, potreboval by som surne serioznu pozicku 4500 eur ( alebo podla moznosti ). Vyske splatkam som otvoreny, alebo na ZMENKU. PRIJEM – platba ( poistenie ) v nezamestnanosti je 671,20 eur mesacne ( Potvrdenie je mozne zaslat ). Poprosim ziadne platby vopred ( mam zle skusenmosti ). Bez registru. Mam prerusenu zivnost, kvoli prepadnutiu mojej kancelarie a odcudzeniu pc zariadeni potrebnych na pracu a peniaze by som potreboval na pocitacove vybavenie, samozrejme som poisteny, takze nie je problem splatit pozicku aj skor po vybaveni poistky. Zahranicnych investorov si nezelam. Dakujem. 0911 47 55 68 .Po zaslani Vasho t.c., Vas budem kontaktovat telefonicky. Vateha

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X