Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička do 500 EUR

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička do 500 EUR

Krátkodobá pôžička do 500 EUR je určená najmä takým osobám, ktoré majú hlboko do vrecka a súrne potrebujú nejaké peniaze. Takéto pôžičky sa zvyknú nazývať i pôžičkami pred výplatou, keďže mnoho ľudí po nich siahne práve pár dní pred ich výplatným dňom.

500 EUR si možno požičať v nebankových spoločnostiach, ktoré ponúknu peniaze aj takým, ktorých banky odmietli. Spoločnosti Profi Credit, Home Credit, Cetelem, Silverside vyjdú svojim klientom v ústrety vždy veľmi rýchlo a proces požičiavania peňazí prebieha zväčša bez komplikácií.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička do 500 EUR. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička do 500 EUR sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

3 reakcie na tému Pôžička do 500 EUR

  1. stefan horvath komentoval:

    chcel bysom si pozicat 4000 euro boloby mozne mam 21 rokov pracujem na dobu neurcitu v anglicku

  2. zdenka komentoval:

    dobry den chcela by som sa spitat mozem poziadat o 500e kartu kedze som na MDD .

  3. marian pirko-pulo komentoval:

    potrebujem pozicku

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X