Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička ihneď bez registra

O pôžičke - informácie

Všetko o: bez registra

Získať pôžičky ihneď bez registra v súčasnosti nie je možné. Podľa nových pravidiel stanovených NBS-kou všetky banky a nebankové spoločnosti potrebujú overiť bonitu klienta nahliadnutím do úverového registra. Ak ste v minulosti mali problémy so splácaním vašich pôžičiek určite ste sa v tomto registri nachádzate.

Bankový register predstavuje databázu všetkých osôb, ktoré získali úver v banke. Je možné, že ak sa klient oneskorí s čo i len jedinou splátkou, banka ho zapíše do registra. Tým ho označí za nesolídneho klienta, neschopného splácať svoje záväzky. Takýto klienti majú zväčša problém získať ďalší úver v ktorejkoľvek bankovej inštitúcií.

Pôžička ihneď bez registra spadá do produktovej ponuky nebankových inštitúcií a súkromných poskytovateľov. Tých zaujíma bankový register, avšak niektoré nebankové spoločnosti dokážu poskytnúť úver aj klientovi s negatívnym záznamom v bankovom registri, po splnení určitých podmienok. Celý proces získania pôžičky ihneď bez registra veľmi rýchly a ak Vás zaskočia nečakané výdavky, peniaze získate do niekoľkých hodín. Získať možno úver v hodnote desiatok až tisícov EUR, splatný do 3 až 5 rokov.

Na vybavenie pôžičky ihneď bez registra Vám  postačia 2 doklady totožnosti. Musíte však dokladovať príjmy. Ručenie nehnuteľnosťou alebo hnuteľným majetkom či prostredníctvom tretej osoby vyžadujú len niektoré spoločnosti. Väčšina sa však uspokojí len s faktom, že za požičané peniaze klient zaplatí vysoké úroky a RPMN (údaj v %, ktorý určuje celkové predraženie pôžičky), prípadne poplatky rôzneho druhu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička ihneď bez registra. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička ihneď bez registra sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

3 reakcie na tému bez registra

 1. poplatky komentoval:

  ake su poplatky na ziskanie pozicky???

 2. požičky bez registra komentoval:

  chcem sa niekoho opytať či nepozna alebo si nebral požičku zo zahnaničia a volala sa spoločnosť wayne fadar .

  • vlado komentoval:

   Žiadne zahraničné pôžičky netreba riešiť, maximálne slovenských poskytovateľov!

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X