Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Najvýhodnejšia pôžička na auto

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na auto

Pôžička na auto je špecifickým typom úveru. Bankový sektor ponúka možnosť využitia ponuky účelových úverov na kúpu nového prípadne ojazdeného auta. Pôžičky na auto sú poskytované v zmysle zákona č. 258/2001 Z.z. o spotrebiteľských úveroch.

Pôžička na auto je viazaná splnením účelu a teda i predložením dokladu o kúpe auta. Splácať úver možno zväčša 12 až 84 mesiacov.

Prehľad niekoľkých produktov

  • VUB – flexipôžička na auto: možnosť získať úver v hodnote od 3 300€ do 33 200€ s úrokovou sadzbou od 7,9% ročne. Splatnosť flexipôžičky na auto je až 84 mesiacov. Pôžička na auto od VUB nevyžaduje spolufinancovanie kúpy vozidla klientom. Info na www.vub.sk
  • OTP banka – OTP auto úver: možnosť získať úver v hodnote od 3 500€ do 33 500€  s úrokovou sadzbou od  7,1% ročne. Splatnosť auto úveru je do 84 mesiacov. Vlastné zdroje na nákup vozidla musia tvoriť min. 20% jeho nákupnej sumy. Info na www.otpbank.sk
  • ČSOB – úver na auto: možnosť získať úver v hodnote od 600€ do 25 000€ s úrokovou sadzbou od 8,9% ročne (fixné úročenie počas splácania úveru). Splatnosť auto úveru pri kúpe nového auta je 84 mesiacov, pri kúpe ojazdeného auta 60 mesiacov. Info na www.csob.sk
  • Volksbank – autoúver: možnosť získať úver v hodnote od 1 000€ do 27 000€ s úrokovou sadzbou od 8,20% do 16,30% ročne. Splatnosť auto úveru pri kúpe nového auta je 84 mesiacov, pri kúpe ojazdeného auta 48 mesiacov. Vlastné zdroje na nákup vozidla musia tvoriť min. 30% jeho nákupnej sumy. Info na www.volksbank.sk
  • Dexia – Optim pôžička na kúpu auta – autopôžička: možnosť získať úver v hodnote od 700€ do 34 000€, v prípade ojazdeného auta je maximálna výška 17 000€. Úroková sadzba sa pohybuje od 6,45% ročne. Splatnosť auto úveru pri kúpe nového auta je 60 mesiacov, pri kúpe ojazdeného auta 48 mesiacov. Pôžička na auto Dexia banky vyžaduje zabezpečenie automobilom alebo ručiteľom.  

Okrem uvedených účelových úverov možno požiadať i o bezúčelové úvery, ktoré ponúkajú banky ako Slovenská Sporiteľňa, Tatra Banka či UniCredit Bank.

Z ponuky nebankového sektora stojí za spomenutie pôžička na auto od spoločnosti Cetelem. Úver až do výšky 34 000 € možno získať bez ručenia a akýchkoľvek poplatkov.

Pred kúpou auta si treba premyslieť účel jeho využitia. Platí, že ženy sú pri výbere auta orientované skôr na praktické využitie, pričom muži si kúpou auta často plnia sny. Najvýhodnejšia pôžička na auto sa môže stať realitou aj pre Vás.

Pôžičková inzercia na tému Najvýhodnejšia pôžička na auto. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Najvýhodnejšia pôžička na auto sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.