Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Najvýhodnejšia pôžička na auto

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na auto

Pôžička na auto je špecifickým typom úveru. Bankový sektor ponúka možnosť využitia ponuky účelových úverov na kúpu nového prípadne ojazdeného auta. Pôžičky na auto sú poskytované v zmysle zákona č. 258/2001 Z.z. o spotrebiteľských úveroch.

Pôžička na auto je viazaná splnením účelu a teda i predložením dokladu o kúpe auta. Splácať úver možno zväčša 12 až 84 mesiacov. Okrem účelových úverov máte možnosť požiadať aj o bezúčelové úvery, ktoré ponúkajú slovenské banky ako Slovenská Sporiteľňa, Tatra Banka, VÚB…

Z ponuky nebankového sektora stojí za spomenutie pôžička na nové auto alebo pôžička na ojazdené auto od spoločnosti Cetelem. Môžete si požičať úver od 2 000 € až do výšky 34 000 €, s možnosťou výberu splatnosti od 6 – 84 mesiacov.

Pred kúpou auta si treba premyslieť účel jeho využitia. Platí, že ženy sú pri výbere auta orientované skôr na praktické využitie, pričom muži si kúpou auta často plnia sny. Najvýhodnejšia pôžička na auto sa môže stať realitou aj pre Vás.

Pôžičková inzercia na tému Najvýhodnejšia pôžička na auto. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Najvýhodnejšia pôžička na auto sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X