Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky na bývanie

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na bývanie

Pôžička na bývanie je účelový typ pôžičky, určenej na rekonštrukciu, modernizáciu bývania, zateplenie domu alebo opravu bývania. Úvery, určené na bývanie, sa pohybujú v rozmedzí tisícov až desaťtisícov EUR. Keďže úvery poskytnuté na účely bývania sú naozaj vysoké, pôžičky na bývanie vyžadujú ručiteľa alebo inú formu ručenia.

Výška a počet splátok sa odvíja od výšky úveru a doby jeho splácania. Konkrétne podmienky poskytnutia a splácania pôžičky na bývanie sú rozličné u každej banky, ktorá ich poskytuje. O možnostiach sa môže klient informovať priamo v pobočkách bánk. Pôžičky na bývanie sú poskytované i nebankovým sektorom, kritériá splácania sa odvíjajú od možnosti klienta splácať úver.

Ďalšiu možnosť získania pôžičky na bývanie ponúka Štátny fond rozvoja bývania (ŠFRB). Informácie o možnostiach získania úveru možno získať na webovej stránke fondu.

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky na bývanie. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

 • Pôžicka na bývanie ČSOB

  Pôžicka na bývanie ČSOB predstavuje ideálne riešenie pre tých, ktorí chcú zrekonštruovať  alebo modernizovať svoje bývanie. Možno ju využiť...

 • Pôžička na bývanie Poštová banka

  Pôžička na bývanie od Poštovej banky s názvom užitočné bývanie predstavuje úver na modernizáciu bytu či domu, ale aj na...

 • Pôžička na bývanie pre mladých

  Vyriešiť otázku bývania pomocou hypotekárneho úveru, stavebného sporenia či spotrebného úveru môže byť pre mladú rodinu veľmi...

 • Pôžička na bývanie VÚB

  Pôžička alebo hypotéka na bývanie od VÚB banky ponúka viacero možností, vďaka ktorým môžete získať vlastné bývanie, či zrekonštruovať si...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky na bývanie sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X