Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička na bývanie od Poštovej banky

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na bývanie Poštová banka

Pôžička na bývanie od Poštovej banky s názvom užitočné bývanie predstavuje úver na modernizáciu bytu či domu, ale aj na akýkoľvek iný účel. Výška úveru sa pohybuje v rozmedzí od 10 000 € do  500 000 €, s výškou úrokovej sadzby 1 %. Splatnosť pôžičky je od 4 – 30 rokov. Pôžička na bývanie od Poštovej banky je dostupná osobám starším ako 18 rokov, ktoré majú trvalý pobyt v SR a akceptovateľný trvalý zdroj príjmu. Pre mladých do 35 rokov ju môžu získať ešte výhodnejšie formou daňového bonusu.

UŽITOČNÉ BÝVANIE si môžete vyskladať podľa vlastných predstáv:

  • výšku úveru si zvolíte od 10 000 €
  • splatnosť od 4 rokov do 30 rokov
  • fixácia úrokovej sadzby na 1, 2, 3 alebo 5 rokov

Informácie o produkte získate na ktorejkoľvek pošte a pobočkách Poštovej banky užitočné bývanie od Poštovej banky.

Nevyhovuje vám Pôžička na bývanie od Poštovej banky? Možno práve Vám je určená pôžicka na bývanie ČSOB.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na bývanie od Poštovej banky. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na bývanie od Poštovej banky sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X