Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička na bývanie VÚB

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na bývanie VÚB

Pôžička na bývanie VÚB ponúka viacero možností, vďaka ktorým môžete získať vlastné bývanie, či zrekonštruovať si alebo zmodernizovať už existujúce. S účelovou flexihypotékou máte možnosť začať s nákupom či prestavbou domu a bytu už o pár dní. Veľmi obľúbeným produktom je aj bezúčelová flexihypotéka, s ktorou získate peniaze bez toho, aby ste museli dokladovať účel ich využitia.

Ďalšou možnosťou je flexipôžička na bývanie, ktorú možnosť využiť už aj na zrekonštruovaný byt či dom. Investované peniaze sú vďaka nej preplatené späť na účet klienta, ktorý ich následne spláca ako úver.

Produkt s názvom hypopôžička je pôžička na bývanie VÚB v spolupráci s Consumer Finance Holding, a.s. Ide o spotrebiteľské úvery zabezpečené nehnuteľnosťou. Hypopôžičky sú poskytované vo výške 2000 až 50 000EUR so splatnosťou 5 až 20 rokov. Úroková sadzba sa pohybuje od 5,9 %.

Ak Vám žiadna pôžička na bývanie VÚB nevyhovuje, prezrite si možnosti pôžičky od Poštovej banky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na bývanie VÚB. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na bývanie VÚB sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.