Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička na bývanie VÚB

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na bývanie VÚB

Pôžička alebo hypotéka na bývanie od VÚB banky ponúka viacero možností, vďaka ktorým môžete získať vlastné bývanie, či zrekonštruovať si alebo zmodernizovať už existujúce. S účelovou hypotékou máte možnosť začať s nákupom či prestavbou domu a bytu už o pár dní.

Produkt s názvom hypotéka je pôžička na bývanie od VÚB, ktorú môžete splácať od 4 -30 rokov.  Na výber máte krátke i dlhodobú fixáciu úrokovej sadzby (až 8 a 10 rokov). Môžete získať výhodný úrok už od 1,29 % p.a. Viac informácii o produkte hypotéka od VÚB.

Ak Vám žiadna pôžička na bývanie VÚB nevyhovuje, prezrite si možnosti pôžičky od Poštovej banky.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na bývanie VÚB. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na bývanie VÚB sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X