Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička na dovolenku

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička na dovolenku

V dnešnej dobe je možné požičať si peniaze na čokoľvek. Ak túžite ísť na dovolenku, no nemôžete si to dovoliť z vlastného rozpočtu, riešenie môže predstavovať i pôžička na dovolenku. V prvom rade si však treba uvedomiť, že samotný produkt s takýmto názvom neexistuje. Pôžička na dovolenku je bezúčelový typ úveru, poskytujúci nižšie sumy peňazí s krátkou dobou splatnosti. Bezúčelové úvery možno získať v bankovom sektore, no oveľa populárnejšie a jednoduchšie je požičať si od nebankových spoločností.

Dovolenku si môžete zabezpečiť i na splátky. Tento produkt je populárny najmä pred sezónou letných dovoleniek. Cestovné kancelárie ponúkajú takéto dovolenky v spolupráci s lízingovými spoločnosťami a vybrať si môžete hneď z niekoľkých alternatív (dovolenka na splátky od Cetelem, Home Credit).

Kto by netúžil po dovolenke. Náš život sa točí okolo nej. Túžime po nej po celý rok. Najmä počas chladných zimných mesiacov sa naše srdce rozbúši pri každej myšlienke na horúci letný plážový piesok.

Dovolenka má regenerovať, dovolenka má byť našou odmenou za náročnú celoročnú prácu. Na dovolenku sa môžeme vybrať na milión miest. Predsa však túžime iba po niekoľkých. Na dovolenku nemusíme chodiť ďaleko, predsa nás len lákajú exotické krajiny.

Najobľúbenejšou dovolenkovou destináciou Slovákov je už po mnohé roky Chorvátsko. Táto krajina je blízko, je relatívne lacná a najmä je nám jazykovo a kultúrne blízka. Mnohým ľuďom však kamenisté Chorvátske pláže nestačia, a preto túžia po niečom krajšom, po niečom dokonalejšom.

Mnohí z nás snívajú sen o exotickej dovolenke. Na ňu sa vyberieme vtedy, kedy na Slovensku mrzne a všetci sú nešťastní. Vtedy sa treba vybrať do trópov a užívať si teplú vody pri úžasne bielej pláži. Problém exotických dovoleniek je však v ich cene. Najväčšou položkou je preprava. Taká letenka do Thajska či na Filipíny vás vyjde cca na 1000 eur. Ak letí celá rodina, náklady na takúto dovolenku sú podstatné.

Našťastie existuje dovolenka na splátky. S dovolenkou na splátky sa môžeme vybrať do takých destinácií, o ktorých snívame. Skúsenosti s dovolenkami na splátky sú vo všeobecnosti dobré. Samozrejme, že ľudia musia svoje potreby prispôsobiť svojim možnostiam. Úver by mali ľudia splácať bez väčších problémov.

Dovolenku na splátky ponúka väčšina väčších cestovných kancelárií. Cestovné kancelárie spolupracujú so spoločnosťami a Cetelem, ktoré sa postarajú o samotné financovanie dovolenky. aj Cetelem sú veľmi dobre známe spoločnosti zo sveta splátkového predaja. Za oboma spoločnosťami stoja významné svetové banky, na ktoré je možné sa spoľahnúť.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička na dovolenku. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička na dovolenku sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X