Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Podnikateľské úvery

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžička pre podnikateľov

Pôžičky pre podnikateľov môžu predstavovať východisko pre klientov, ktorí s podnikaním začínajú, alebo pre tých, ktorí sa ocitli v tiesni. V takom prípade môžu poslúžiť ako externý zdroj financií, či už na prečkanie ťažkých časov, nákup tovarov, zariadenia alebo investovanie do rozšírenia pôsobnosti podnikateľa.

Pôžičky pre podnikateľov možno získať dvoma spôsobmi. Požiadaním o pôžičku z bankového alebo nebankového sektoru. V čom sa tieto dva sektoru líšia najviac? Spravidla výškou úrokovej sadzby, poplatkami a rýchlosťou vybavenia.

Pôžička pre podnikateľov z banky vyžaduje vynaloženie vyššieho úsilia. Banky totižto vyžadujú od podnikateľov účel využitia finančných prostriedkov (na trhu sa vyskytujú však i bezúčelové pôžičky pre podnikateľov), doklady o príjme subjektu, daňové priznania, potvrdenia, že podnikateľ nemá podlžnosti voči Sociálnej poisťovni,  Zdravotnej poisťovni a tak ďalej. Ďalšou podmienkou je čistý bankový register a niekoľkoročná pôsobnosť podnikateľovej firmy na trhu. Podmienky sú však rozdielne v každej banke, preto je potrebné porovnávať a vybrať si to najvhodnejšie v závislosti od využitia požičaných peňazí.

Podnikateľská pôžička v nebankovom sektore

Pôžičky pre podnikateľov sú dostupné aj prostredníctvom rýchlych úverov, ktoré momentálne ponúka množstvo nebankových spoločností a súkromných veriteľov. Klienti by mali žiadať o pôžičku len u overených a licencovaných poskytovateľov.

Výhoda oproti bankovému sektoru spočíva v tom, že na získanie pôžičky pre podnikateľov nepotrebuje klient príliš dlhú podnikateľskú históriu. Úver môže získať i v prípade, že mal v minulosti problémy so splácaním úveru a vyslúžil si tým záznam v bankovom registri. Podnikateľská pôžička je v nebankovom sektore teda dostupná aj tým, ktorí ju nezískali v banke. Žiadosti o úver bývajú v nebankovkách posudzované individuálne v závislosti od ekonomickej situácie, v ktorej sa klient a jeho podnikanie nachádzajú.

Pôžičková inzercia na tému Podnikateľské úvery. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Podnikateľské úvery sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

Komentáre sú uzavreté.

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X