Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžička bez potvrdenia príjmu

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky bez potvrdenia príjmu

Pôžičky bez potvrdenia príjmu sú ten druh pôžičky, pri ktorom klient nemusí dokladovať svoj pravidelný mesačný príjem. Sú výhodné pre takých klientov, ktorý pravidelný príjem nemajú alebo ho z nejakého dôvodu dokladovať nechcú. Získanie úveru v banke je však bez príjmu veľmi náročné, preto je jednoduchšie a rýchlejšie získať pôžičky bez potvrdenia príjmu z nebankového sektoru či od súkromnej osoby. Najčastejšími záujemcovia o takúto pôžičku sú ženy na materskej dovolenke alebo nezamestnaní ľudia a dôchodcovia.

Výhody pôžičky bez potvrdenia príjmu

Vybavenie pôžičky je veľmi rýchle. Nebankové spoločnosti nevyžadujú dokladovanie príjmu za uplynulé obdobie, postačia im len dva doklady totožnosti. Peniaze sú klientovi k dispozícií do 24 hodín. Žiadosť o pôžičku možno podať i online alebo cez telefón. Ručenie pri nízkych sumách spravidla nie je potrebné, pri vyšších sumách je potrebné ručiť hnuteľným majetkom (autom), nehnuteľnosťou (dom, byt, pozemok), prípadne sa za Vás môže zaručiť tretia osoba.

Nevýhody pôžičky bez potvrdenia príjmu

Pohodlné a expresné vybavenie pôžičky bez potvrdenia príjmu sa prekrýva s vyššou úrokovou sadzbou, RPMN, poplatkami za zriadenie a správu úveru či sankciami za oneskorenie splátky. Prekvapením môžu byť aj dodatočné poplatky, ktoré prehliadnete z nedbalosti pri štúdiu zmluvy.

Riziká

Pôžička bez potvrdenia príjmu od serióznej firmy môže byť rýchlou a bezproblémovou výpomocou, ak si však požičiate od neserióznej spoločnosti alebo iného subjektu, môžete počítať s komplikáciami. Zmluvné podmienky môžu byť nejasné a zavádzajúce a tak si pozorne prečítajte, čo podpisujete.

Pôžičková inzercia na tému Pôžička bez potvrdenia príjmu. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžička bez potvrdenia príjmu sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžičky bez potvrdenia príjmu

  1. pozicka komentoval:

    mamzaujem o ppoziicku200eur

  2. pozicka bez potvrdenia prijmu komentoval:

    chcem poziadať o pozicku 300.euro spozdravom schneiderova

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.