Pôžičky od A po Z - PozickyAZ.sk - poskytovatelia pôžičiek, inzercia a poradňa.

» TU » si vybavte si pôžičku rýchlo, hneď a bez ručenia

Pôžičky bez dokladovania príjmu

O pôžičke - informácie

Všetko o: Pôžičky bez príjmu

Pôžičky bez príjmu znamenajú možnosť získania úveru bez dokladovania príjmu. Platí jednoduché pravidlo: ak nemáte ako dokladovať príjem, na pôžičku z banky môžete v podstate zabudnúť. Niektoré banky síce nevyžadujú dokladovanie príjmu, no vyžadujú iné zabezpečenie. Ak ale nie je Váš bankový register čistý, najvhodnejšou variantov pre východisko z finančných problémov predstavujú nebankové spoločnosti.

Nebankové spoločnosti a súkromných poskytovateľov pôžičiek nezaujíma bankový register a pôžičky udeľujú i rizikovým skupinám obyvateľstva (matky na materskej dovolenke, dôchodcovia, nezamestnaní, študenti..). Zárukou pre spoločnosť, ktorá poskytuje pôžičky bez dokladovania príjmu, býva nehnuteľnosť alebo hnuteľný majetok. Pôžičky bez potvrdenia o príjme sú bezúčelové a vyznačujú sa jednoduchosťou a rýchlosťou vybavenia, častokrát s možnosťou podať žiadosť online alebo cez telefón.

Pripravte sa ale na vyššie úroky, RPMN a rôzne poplatky, súvisiace s vybavením a správou Vašej pôžičky bez príjmu. Nikdy sa nenáhlite a venujte dostatok času zmluve a jej podmienkam. Ak nechcete zažiť nepríjemné prekvapenia, vyberte si serióznu spoločnosť s jasnými kritériami. Na trhu existuje mnoho nesolídnych spoločností, ktoré Vás môžu pripraviť o Vaše peniaze a majetok.

Poskytovatelia pôžičiek bez príjmu

  • Pôžička od ProfiCredit s výškou úveru od 1500 EUR
  • Rýchla pôžička od Ferratum s výškou úveru od 25 – 250 EUR
  • S.O.S. Financ s výškou úveru od 1000 – 300 000 EUR
  • AAA financing centrum s výškou úveru od 100 – 500 EUR

Pôžičková inzercia na tému Pôžičky bez dokladovania príjmu. V zozname inzerujú väčšinou poskytovatelia pôžičiek.

Ďalšie informačné zdroje

  • Bez ručenia nehnuteľnosťou

    Pôžičky bez dokladovania príjmu a bez ručenia nehnuteľnosťou sú veľmi špecifickým typom úveru. Získať takúto pôžičku v banke je v podstate...

Diskusia

O svoje postrehy a skúsenosti na tému Pôžičky bez dokladovania príjmu sa môžete podeliť v diskusii. Položiť môžete aj otázku súvisiacu s témou. pridajte komentár »

2 reakcie na tému Pôžičky bez príjmu

  1. diskusiu na temu pôžicku komentoval:

    pôžička a dražba a exkucia

Pôžička je populárny spôsob získavania peňazí na rozličné účely. Je to všeobecný pojem, tak ako aj úver. Pri vyberaní poskytovateľa pôžičiek dbajte hlavne na jeho solventnosť. Nenaleťte podvodným emailom, ktoré lákajú zaujímavými ponukami.

Texty na webe PozickyAZ.sk sú čisto informatívne, finančné a iné hodnoty se môžu výrazne líšiť.
Miniportál slúži iba ako rozcestník pri hľadaní informácií.

Na tejto stránke sa zobrazujú automatické kontextové reklamy. webmaster.